ورزش 3/شب گذشته و در هفته چهارم لیگ ستارگان قطر الدحیل حریف پرسپولیس در گروه E لیگ قهرمانان آسیا مقابل حریف خود الغرافه با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد که در این مسابقه هافبک برزیلی گران‌قیمت الدحیل غایب بود.
این مسابقه در حالی برگزار شد که نام کوتوینیو حتی در بین بازیکنان نیمکت‌نشین الدحیل دیده نمی‌شد. البته پیش از بازی هم هرنان کرسپو سرمربی آرژانتینی الدحیل گفته بود اگر شرایط پزشکی کوتینیو اجازه بدهد از او استفاده خواهد کرد.
به نظر می‌رسد کوتینیو در بدو ورود به تیم قطری‌اش مصدوم شده و هنوز بهبود نیافته است. این ستاره گران‌قیمت برزیلی در حالی شب گذشته به میدان نرفت که تیمش سه روز دیگر مقابل المریخیه بازی خواهد کرد و دوشنبه هفته آینده 10 مهرماه باید مقابل پرسپولیس به میدان برود.
ظاهرا این بازیکن از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و زمان بازگشت او نیز نامشخص است. مطابق معمول رسانه‌های قطری نیز اخبار دقیقی درباره بازگشت مصدومان حتی بازیکنی در سطح کوتینیو منتشر نمی‌کنند.

گفتنی است کوتینیو از استون ویلا در لیگ برتر انگلیس به الدحیل پیوست. گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا در این تیم انگلیسی در جام‌های مختلف طی یک فصل مجموعا 43 بازی انجام داد که 6 گل زد و 3 پاس گل داد اما هرگز نتوانست دوران درخشانش در لیورپول را تکرار کند.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید