تسنیم/سرمربی تیم ملی تفنگ گفت: هدف نهایی ما این است که در المپیک حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم و تیم آماده‌ای به مسابقات اعزام کنیم.
مریم طالبی پس از پایان رقابت‌های تفنگ میکس در خصوص عملکرد شاگردانش، گفت: متأسفانه امروز به مدال نرسیدیم، اما این رقابت برای ما نتایج مثبتی داشت، مانند عملکرد بهتر نکونام در این ماده نسبت به دو مسابقه‌ای که پشت سر گذاشته بود. فشار بازی‌های آسیایی بسیار بالاست. بچه‌های ما آماده هستند و عملکرد آنها گویای این مطلب است. در این مورد می‌توانم به رکوردشکنی تفنگ مردان توسط نوروزیان در این سطح از مسابقات و رکوردهای خوب صداقت و نکونام در تفنگ بادی و رکورد خوب شرمینه چهل امیرانی و الهه احمدی اشاره کنم.
وی ادامه داد: نتایجی که در سه مسابقه اخیر کسب شده، نشان دهنده رشد منطقی و سیر صعودی نتایج انفرادی و تیمی تفنگ است. امیدواریم همین روند را ادامه دهیم تا حداکثر سهمیه المپیک را از مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی و اندونزی به دست بیاوریم و برای اولین بار با تیم کامل عازم المپیک شویم.
سرمربی تیم تفنگ کشورمان با اشاره به اینکه در این مسیر به تک تک مسابقاتی که در آن شرکت می‌کنیم، به چشم آماده‌سازی نگاه می‌کنیم، گفت: هدف نهایی ما این است که در المپیک حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم و تیم آماده‌ای به مسابقات اعزام کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید