ورزش 3/ منچسترسیتی قصد ندارد درخواست تجدید نظر روی کارت قرمز رودری، هافبک این تیم، ارائه کند.
رودری در جریان دیدار منچسترسیتی برابر ناتینگام فارست که با پیروزی 0-2 تیمش همراه بود با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد. 
به این ترتیب او با محرومیت سه جلسه‌ای روبرو خواهد بود که اولین آنها در بازی روز چهارشنبه سیتی برابر نیوکسل در جام اتحادیه است و این بازیکن نمی‌تواند در آن تیمش را همراهی کند.
این هافبک اسپانیایی در بازی هفته آینده برابر ولورهمپتون هم غایب است و پس از آن باید در دیداری حساس به مصاف آرسنال برود که یکی از جذاب‌ترین دیدارهای این فصل خواهد بود اما باز هم این بازیکن را در اختیار ندارد. 
این تصمیم از سوی پپ گواردیولا بوده که هیچ درخواستی برای تجدید نظر روی کارت قرمزی که این بازیکن که چند روز قبل او را بهترین هافبک دنیا نامیده بود گرفته ارائه نشود چون او باید درسش را یاد بگیرد و متوجه رفتار بدی که داشته باشد. 
این اتفلاق در حالی رخ داده که سیتی با مشکلات مصدومیت متعدد روبرو است و بازیکنانی چون برناردو سیلوا و متئو کواچیچ در بین کسانی بودند که بازی هفته گذشته را از دست دادند و این موضوع دردسر بسیاری را برای گواردیولا به همراه خواهد داشت اما او باز هم حاضر نشده است از مواضعش در این زمینه کوتاه بیاید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید