ورزش 3/کیفیت پایین چمن ورزشگاه آزادی که هفته به هفته بیشتر مشخص می‌شود و در دیدار پرسپولیس و النصر عربستان هم بیشتر به چشم آمد، مورد اعتراض مربیان و بازیکنان این تیم قرار گرفته که البته علی پروین، پیشکسوت سرخ پوشان اظهار نظر متفاوت و جالبی در این باره دارد.
علی پروین درباره کیفیت پایین چمن ورزشگاه آزادی و تاثیرگذاری در عملکرد بازیکنان پرسپولیس اظهار کرد: بازیکنان النصر هم در همین چمن ورزشگاه آزادی بازی کردند و جای دیگری که نبودند. تعجب می‌کنم چرا بازیکنان پرسپولیس این نمایش را داشتند. هیچ بازیکنی در حد و اندازه خودش مقابل النصر کار نکرد و خیلی راحت مقابل تیم حریف شکست خوردند.
او با اشاره به کیفیت پایین چمن در زمان بازی آنها در گذشته ابراز کرد: به خدا قسم ما در چمن‌هایی بازی کردیم که بدتر از این بود. می‌گویند پای مهدی ترابی در آن زمین پیچیده، اما مهدی ترابی 48 ساعت بعد تمرین کرده است؛ اصلا چنین چیزی می‌شود؟ آدم نمی‌تواند یک سری مسائل را باور کند. مهدی ترابی از آن بچه‌های خوب پرسپولیس است.
پیشکسوت پرسپولیس به دیدار آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر اشاره کرد و افزود: ان‌شاءالله پرسپولیس این بازی بعدی را می‌برد و همه چیز تمام می‌شود. 100 درصد بازی را می‌برد و البته همین مسابقه با النصر هم اگر 10 نفره نمی‌شدند، با وجود نمایش خراب هم نمی‌باختند. فوتبال برد و باخت دارد و بازیکنان پرسپولیس بروند بازی بعدی را ببرند تا همه چیز تمام شود.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید