ورزش 3/باشگاه دورتموند آلمان به دلیل نگرانی‌های مربوط به انضباط و مسئولیت‌پذیری جیدون سانچو، در بازگرداندن او از منچستر یونایتد دچار شک شده است.
بعد از ادعای این وینگر انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی که خود را به عنوان قربانی‌ اریک تن‌هاخ معرفی کرد، توسط باشگاه از حضور در تمرینات و استفاده از امکانات باشگاه منع شد.
پس از محرومیت او توسط باشگاه، آینده‌اش در الدترافورد در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. حالا باشگاه‌های دیگر به نزدیکی وضعیت او را پیگیری می‌کنند.
یکی از باشگاه‌هایی که به جذب جیدون سانچو علاقه‌مند است، باشگاه سابق او یعنی بروسیا دورتموند است، باشگاهی که در آنجا موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده بود.

با این حال، بروسیا دورتموند نگرانی‌هایی در مورد بازگرداندن او به باشگاه دارد، چرا که از فعالیت‌های او در خارج از زمین بازی نگرانی‌هایی دارند. این نگرانی‌ها به زمان بازی سانچو در این تیم و بیدار ماندن تا دیروقت و انجام بازی‌های ویدئویی است که باعث می‌شد دیرتر به تمرینات اضافه شود. مقامات دورتموند نگران هستند که بازگشت او ممکن در تیم کنونی حواشی زیادی به وجود بیاورد.

یک مشکل محتمل دیگر برای انجام توافق، مربوط به مبلغ درخواستی منچستر است. منچستر یونایتد تمایلی به انتقال قرضی سانچو ندارد و به جای آن ترجیح می‌دهد معامله دائمی صورت گیرد و قیمت پایه‌ی خود را به مبلغ ۶۰ میلیون یورو تعیین کرده است.
این مبلغ با بودجه دورتموند همخوانی ندارد که مانع دیگری برای جذب این بازیکن است.
در هر حال اگر علاقه آنها به سانچو ادامه داشته باشد، به نظر می‌رسد که باید با منچستر یونایتد به توافقی برای انجام معامله برسند. سانچو تنها سه بار به عنوان یار تعویض در فصل جاری برای منچستر یونایتد به میدان آمده است، اما پس از انتشار اظهاراتش در رسانه‌های اجتماعی دیگر در ترکیب تیم حضور نداشته است.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید