ورزش 3/دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال سپاهان و شمس‌آذر قزوین از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد.
سپاهان با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ برتر و مسابقات خود در لیگ قهرمانان آسیا در این مسابقه به دنبال آن بود که آمادگی خود را حفظ کند.
طلایی‌‌پوشان دوشنبه آینده در هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه نقش‌جهان به مصاف الاتحاد عربستان می‌روند.
شاگردان ژوزه مورایس در این مسابقه به دنبال آن بودند که موارد تاکتیکی کادر فنی را در زمین به اجرا دربیاورند. با این حال در دقیقه ۱۲ مسابقه روی یک حمله از تیم شمس‌آذر توسط محمد پاپی اولین گل بازی را دریافت کردند.
اما شاگردان مورایس توانستند پس از 15 دقیهق به بازی برگردند و در دقیقه ۲۶ مسابقه بود که محمدجواد حسین‌نژاد، بازیکن سپاهان روی پاس محمد دانشگر گل نخست تیم اصفهانی را به ثمر رساند و بازی را به تساوی رساند تا نیمه نخست این مسابقه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.

ژوزه مورایس در نیمه دوم بازی بارها دست به تعویض زد و تلاش کرد از بازیکنان مختلف تیم استفاده ببرد.
در دقیقه ۶۲ مسابقه طلایی‌پوشان حملات خود را بر دروازه شمس‌آذر ادامه دادند و روی ارسال رامین رضاییان توسط عیسی آل‌کثیر به گل رسیدند.
شاگردان مورایس پس از این گل باز هم موقعیت گلزنی داشتند، اما درخشش دروازه‌بان شمس‌آذر اجازه نداد موقعیت‌های آن‌ها تبدیل به گل شود تا این مسابقه با نتیجه دو بر یک به پایان برسد.
گفتنی است عیسی آل‌کثیر که به دلیل عدم صدور کارت بازی اجازه همراهی سپاهان را در لیگ برتر و بازی‌های آسیایی ندارد، بار دیگر در یک مسابقه تدارکاتی آمادگی خودش را به رخ کشید، ولی همچنان باید در انتظار صدور مجوز برای حضور در بازی‌های رسمی بماند.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید