ورزش 3/پس از تعویق چند بازی در هفته پنجم و لغو کامل هفته ششم لیگ برتر، سازمان لیگ اعلام کرد که هفته هفتم با همان برنامه سابق برگزار خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.
نکته مهم اینکه هفته هفتم روز 13 مهر آغاز خواهد شد و با توجه به برنامه آسیایی پرسپولیس، سپاهان و نساجی و همچنین حضور دو بازیکن بزرگسال استقلال در هانگژو، این چهار تیم با تاخیر نسبت به سایرین به میدان خواهند رفت.
به این ترتیب استقلال و سپاهان 15 مهر و پرسپولیس و نساجی 16 مهر بازی خود را برگزار خواهند کرد تا نمایندگان ایران در آسیا نیز فرصت مناسبی برای ریکاوری داشته باشند.
در بیانیه سازمان لیگ آمده است: سازمان لیگ ضمن تشکر و تقدیر از همراهی صمیمانه تمامی باشگاه‌های لیگ برتر در حمایت از تیم‌های ملی و امید اعلام می‌کند که هفته هفتم مسابقات لیگ برتر مطابق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.
هفته هشتم لیگ برتر برای پنجم، ششم و هشتم آبان ماه برنامه‌ریزی شده که بعد از فیفادی خواهد بود و همین موضوع اعتراض یحیی گل‌محمدی را به دنبال داشت و او خواستار لغو فیفادی شد.
البته هنوز مشخص نیست دو بازی معوقه نمایندگان آسیایی چه زمانی برگزار می‌شود و چه زمانی لیگ برتر ایران جدول منظم و منسجمی را خواهد داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید