ورزش 3/محمدجواد کیا دروازه بانی که پیش از این جواد نکونام از حضور در تمرینات او را منع کرده بود، قراردادش را امضا کرد.
بعد از جدایی سینا سعیدی فر از استقلال و حضور او در شمس آذر قزوین مدیران باشگاه استقلال اقدام به آوردن جواد کیا که یک دروازه بان زیر 23 سال است، کردند.
این مساله موجب ناراحتی جواد نکونام شد؛ سرمربی استقلال اعلام کرد که حضور کیا در استقلال بدون هماهنگی با او بوده و به همین خاطر اجازه انجام تمرینات توسط این دروازه بان را نداد.


حالا با گذشت چند هفته از این ماجرا و بعد از مراسم آشتی کنان علی خطیر و جواد نکونام، سرمربی آبی ها به حضور کیا در جمع شاگردانش رضایت داد و این دروازه بان در پستی اینستاگرامی ضمن انتشار عکس خودش با پیراهن استقلال از حل مشکلش خبر داده است.
کیا در این خصوص در صفحه شخصی اش نوشت: «سلام خدمت همه هواداران بزرگ باشگاه استقلال تهران، خیلی خوشحالم که دوباره خداوند لایق دانست برای دومین بار در خدمت تیم محبوبم باشم. به امید یک فصل خوب  و قهرمانی در کنار شما هواداران آبی دل. در نهایت تشکرمی کنم از همه عزیزانی که در این مدت همه جوره به بنده لطف داشتند و کنارم بودند.»
گفتنی است؛ جواد نکونام در مصاحبه دو هفته پیش خود با فوتبال برتر اعلام کرده بود که جوادکیا در گذشته شاگردش بوده و او را از نظر فنی قبول دارد اما چون بدون هماهنگی به تمرین رفته، اجازه تمرین کردن به او را نداده است. در جلسه امشب اما نکونام درباره این دروازه بان جوان تغییر موضع داد و او به تمرینات برمی گردد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید