ورزش 3/کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید که از پیروزی نفسگیرخوشحال بود، به تمجید از بازیکنان موثر در پیروزی امشب تیمش پرداخت.
تیم رئال مادرید موفق شد تا در یک بازی حماسی دیگر در خانه در رقابت های چمپیونزلیگ، تیم ناپولی را در یک بازی هیجان انگیز و پر افت و خیز شکست دهد. این تیم یک بار از میهمان عقب افتاد و یک بار هم از آنها پیشی گرفت اما نتوانست برتری خود را حفظ کند، اما در نهایت روی یک شوت زیبا موفق شد گل پیروزی بخش و پایانی را به ثمر برساند و با امتیازات کامل در صدر قرار بگیرد. کارلو آنچلوتی، خوشحال از پیروزی خانگی سخت، در کنفرانس خبری بعد از بازی به سوالات خبرنگاران جواب داد.
پنالتی در ابتدای نیمه دوم؟
" ما یک بازی کامل و جدی را انجام دادیم، موقعیت های زیادی خلق کردیم، توپ را به خوبی کنترل کردیم. اما همه چیز با پنالتی تغییر کرد، برای 10 تا 15 دقیقه رنج کشیدیم اما دوباره کنترل توپ را پس گرفتیم."
عملکرد لوکا مودریچ؟
" عالی بود. لوکا مودریچ کیفیت بازی را برای ما عوض کرد. تحربه و کیفیتی که مودریچ به تیم می آورد باعث شد بازی را کنترل کنیم، ما نیاز به کنترل بیشتری داشتیم و مودریچ به ما کمک کرد."

گل پیروزی بخش والورده؟
"فده یک بازیکن ماورایی است، این فقط یک از شوت های فوق العاده ای بود که از راه دور می زند. این که گل به اسم او ثبت نشد مسخره است. این یک شوت بی نظیر بود."
جود بلینگام برای هشتمین بار عنوان بهترین بازیکن زمین را در فصل کسب کرد، دومین عنوانش در دو بازی چمپیونزلیگ؟
"چیزی که درمورد او مرا شگفت زده می کند، این است که فقط 20 سال دارد. کیفیت و بلوغ و شخصیتش برای سنش باورنکردنی است. همیشه متمرکز است و می داند چه می خواهد بکند. توانایی ها و قدرت بدنی اش واقعا تاثیرگذارند. ما توانستیم نیمه اول را کنترل کنیم چون موقعیت بلینگام، والورده و رودریگو بین خطوط عالی بود."
عملکرد ادواردو کاماوینگا؟
"کاماوینگا به ما فرصت می دهد که از عقب بازیسازی را شروع کنیم و وقتی به میانه زمین می رسد هم موثر است."
عملکرد حریف؟
"ناپولی تیمی با بازیکنان بسیار عالی است. اما نتیجه عادلانه بود. ما سزاوار برد بودیم."
کپا آریزابالاگا نامطمئن بود؟
"کپا دروازه بان بسیار خوبی است اما گاهی روی سانتر از جناحین به مشکل می خورد. اما او خیلی قد بلند نیست. به هر حال هیچکس کامل نیست، حتی من که خیلی خوش تیپم(می خندد)"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید