گیم فا/ سازندگان DIRT 5 امروز از تاخیر در عرضه‌ی این بازی خبر دادند. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

عناوین مسابقه‌ای و اتومبیل‌رانی همیشه از محبوب‌ترین دسته‌های دنیای بازی به شمار می‌رود. در این بین، سری DIRT هم هواداران بسیاری دارد که در آن می‌توانید به انتخاب اتومبیل دلخواهتان پرداخته و حالت‌های متنوعی را برای آغاز یک رقابت نفس‌گیر تجربه کنید. پنجمین نسخه نسبت به عناوین گذشته‌ی این سری دستخوش تغییرات فراوانی هم خواهد شد تا رضایت بازی‌بازان جلب گردد. گفتنی است که استودیوی کدمسترز (Codemasters) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده دارد. برای مشاهده‌ی جدیدترین ویدئوی مربوط به این بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

DIRT 5 ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ (۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد، اما عرضه‌ی آن به دلیل برخی مشکلات پیش آمده به ۲۵ مهر (۱۶ اکتبر) موکول شده است. ضمنا به نقل از کدمسترز، افرادی که اقدام به پیش خرید بازی کنند، در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی برخی از بخش‌های آن به مدت سه روز خواهند بود. DIRT 5 در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۰ به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز خواهد رسید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم