گيم فا/ بخش سرگرمي‌هاي تعاملي شرکت سوني (Sony Interactive Entertainment) به تازگي اولين ويدئوي تبليغاتي جهاني کنسول پلي‌استيشن ۵ با شعار ‘Play Has No Limits’ را منتشر کرده است. در ادامه همراه ما باشيد تا نگاهي به اين ويدئو داشته باشيم.

شرکت‌ سوني سرانجام اولين ويدئوي تبليغاتي جهاني خود براي پلي‌استيشن ۵ را منتشر کرد که با توجه به اين موضوع، به نظر مي‌رسد بايد به زودي شاهد اخبار بيشتري از سوي اين کمپاني در رابطه با اين کنسول باشيم. همچنين يکي از نکات جالب موجود در ويدئوي تبليغاتي اين است که به نظر مي‌رسد بخشي از آن به بازي Call of Duty: Black Ops Cold War تعلق دارد که هنوز از آن به صورت کامل رونمايي نشده است. در ادامه شما مي‌توانيد اين ويدئو را مشاهده کنيد.

همچنين خانوم مري يي (Mary Yee)، معاون مديرعامل بخش سرگرمي‌هاي تعاملي شرکت سوني متن زير را در رابطه با اين ويدئوي تبليغاتي در وبلاگ رسمي پلي‌استيشن منتشر کرده‌اند: «در اولين ويدئوي تبليغات ديجيتالي جهاني پلي‌استيشن ۵، شما کنسول آينده‌ي ما را از ديدگاه يک زن جوان خواهيد ديد. در ابتداي اين ويدئو مشاهده مي‌کنيد که وي در حال راه رفتن برروي سطح منجمد شده‌اي است که ناگهان زمين زير پاي او شروع به لرزيدن مي‌کند و در نهايت ناگهان سطح منجمد توسط يک هيولا شکسته مي‌شود؛ هدف ما از به تصوير کشيدن اين بخش از ويدئوي تبليغاتي، نمايش قابليت بازخورد لمسي (Haptic Feedback) کنترلر DualSense است که مي‌توانند به واقعي‌ترين حالت ممکن حس حضور در محيط را به بازي‌باز انتقال دهد.

در بخش بعدي شما. مشاهده مي‌کنيد که به محض شليک موشک ناگهان اين خانوم جوان به سمت مبدأ شليک برمي‌گردد و به سرعت به آن واکنش نشان مي‌دهد که اين قسمت، تکنولوژي صداي سه بعدي کنسول پلي‌استيشن ۵ که با نام Tempest 3D آن را مي‌شناسيم، به تصوير مي‌کشد. در نهايت نيز ما مشاهده مي‌کنيم که او سعي در کشيدن تيرکماني دارد که هرچه مي‌گذرد نيرويي که وي سعي مي‌کند به آن وارد کند، بيشتر و بيشتر مي‌شود، درست همانند حسي که تريگرهاي تطبيق پذير (Adaptive Triggers) کنترلر DualSense به بازي‌بازان انتقال خواهد داد.

ما بي صبرانه منتظر آن هستيم تا طرفداران ما خود بتوانند به تجربه‌ي بازي با کنسول پلي‌استيشن ۵ بپردازند و در آن غرق شوند.»

همچنين در اين پست باري ديگر تأييد شده است که بازي‌هاي Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Deathloop, Ghostwire: Tokyo, Horizon Forbidden West, Demon’s Souls, Godfall, Ratchet & Clank: Rift Apart, Astro’s Playroom, Sackboy’s Big Adventure, and Gran Turismo 7  هرکدام به سبک خود از قابليت‌هاي کنترلر DualSense بهره خواهند برد.

طبق صحبت‌هاي ديگر خانوم مري يي، شرکت سوني موارد بيشتري را طي هفته‌ي آينده با طرفداران خود به اشتراک خواهد گذاشت.

با توجه به گفته‌هاي شرکت سوني، انتظار مي‌رود کنسول پلي‌استيشن ۵ تا تعطيلات پايان سال ۲۰۲۰ (آبان-آذر)  روانه‌ي بازارهاي جهاني شود.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم