گيم فا/ سري Kingdom Hearts تمام قسمت‌هاي فعلي خود را براي کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر کرده‌اند، اما هنوز نوبت نينتندو سوئيچ نرسيده است. Kingdom Hearts Melody of Memory اولين باري خواهد بود که کنسول شرکت نينتندو (Nintendo) ظاهر مي‌شود و بنابراين برخي ممکن است تعجب کنند که آيا ورود آن به اين معني است که بقيه بازي‌ها نيز در آينده به نينتندو سوييچ مي‌آيند.

کارگردان سري Kingdom Hearts، تتسويا نامورا (Tetsuya Nomura) در مصاحبه‌ي اخير خود با Nintendo Enthusiast به اين سوال پاسخ داده است. آنچه او گفت ، پاسخي نخواهد بود که همه مي‌خواهند بشنوند. به گفته‌ي وي، شرکت اسکوئر انيکس (Square Enix) قصد ندارد بقيه‌ي بازي‌هاي Kingdom Hearts را به نينتندو سوييچ منتقل کند. پاسخي که نامورا ارائه داد در مورد چرايي اين پاسخ جوابي قابل انتظار بود. او ادعا مي‌کند که اسکوئر انيکس به‌دنبال اين بود که بقيه‌ي سري را به نينتندو سوييچ منتقل کند، اما توسعه دهنده با مشکلات فني روبرو شد. با توجه به اينکه نامورا قصد ندارد Kingdom Hearts را به نينتندو سوييچ بياورد ، کمي عجيب است که او تصميم گرفت Melody of Memory را به آن منتقل کند. نه تنها اين ، بلکه Kingdom Hearts Melody of Memory نينتندو سوييچ از ويژگي‌هاي بيشتري نسبت به نسخه‌هاي پلي‌استيشن ۴ و اکس‌باکس وان برخوردار است.

همين مساله هنگام انتشار Kingdom Hearts 3 براي اکس‌باکس وان به وجود آمد. هيچ يک از بازي‌هاي ديگر اين مجموعه هنوز براي اين کنسول منتشر نشده‌اند، بنابراين هر بازي‌باز اکس‌باکس بدون اطلاع از اين سري هيچ راهي براي به‌دست آوردن هيچ زمينه اي براي آنچه در بازي اتفاق مي‌افتد بدون خريد يک کنسول ديگر ندارد. خوشبختانه شماره جديد سري Kingdom Hearts داراي يک تاريخچه‌ي گسترده براي نينتندو سوئيچ است. تقريباً نيمي از محتواهاي آن در ابتدا در کنسول‌هاي دستي نينتندو مانند Gameboy Advance ، Nintendo DS و Nintendo 3D منتشر شده است. اين همچنين يک بازي است که کم و بيش کل مجموعه را مرور مي‌کند ، بنابراين به ارائه‌ي پيش زمينه نيازي ندارد. تتسويا نامورا در همين مصاحبه گفت که هرچند از نينتندو سوييچ لذت برده است و گرچه او قصد ندارد سري Kingdom Hearts را به آن بياورد، اما او مي‌خواهد براي اين کنسول بازي‌هاي ديگري که در دست دارد ارائه دهد. او مشخص نکرد که چه بازي‌هايي را مي‌خواهد به ارمغان بياورد ، اما اولين عناوين او که به ذهن خطور مي کنند با سري Final Fantasy سروکار دارند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم