نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
موبایل و بازی

طراحی خاص پیکسل 5 لو رفت

منبع
ترنجي
بروزرسانی
طراحی خاص پیکسل 5 لو رفت

ترنجي/ طراحي دو مدله را که با Pixel 2 و Pixel 2 XL ارايه شده است به خاطر داريد؟ خوب، به نظر مي رسد ممکن است گوگل چيزي مشابه براي Pixel 5 در نظر گرفته باشد. روز گذشته طراحي خاص پيکسل ۵ لو رفته و شبيه به پيکسل ۲ است.

نيمه بالايي قاب پشتي Pixel 5 ادعا شده با جنس آلومينيوم پوشانده شده است.امشب تصوير اوليه نمونه Pixel 5 که توسط کاربر توييتر Chun به اشتراک گذاشته شده است، ممکن است نگاهي به آنچه تيم طراحي و مهندسي گوگل درباره آن فکر مي کنند، ارائه دهد. اولا، هيچ تصويري از قسمت جلويي به اشتراک گذاشته نشده است، بنابراين در عوض بايد روي قسمت پشتي تمرکز کنيد.

شيشه دوربين عقب داراي دو سنسور است و از نظر محفظه Pixel 4 به نظر مي رسد. ممکن است گوگل با انتخاب همان سيستم دوربين، در هزينه هاي خود صرفه جويي کند. خوشبختانه، با توجه به درز مشخصات دقيق، دوربين اصلي Pixel 5 نه تنها از شر رادار Soli خلاص خواهد شد، بلکه از واحد تله فوتو نيز به عنوان يک دوربين با زاويه فوق عريض براي تطبيق پذيري بيشتر هم خلاص مي شود.

در حالي که يک شيشه کامل در هر تلفن هوشمند ممتازي مي تواند مزايايي از جمله زيبايي شناسي بهتر و همچنين قابليت شارژ بي سيم را داشته باشد، اين يک اشکال بزرگ محسوب مي شود، شکنندگي. اين نمونه اوليه Pixel 5 به لطف ساخته شدن نيمه بالايي از آلومينيوم، از دوام بهبود يافته پشتيباني مي کند، در حالي که نيمه پاييني شيشه اين امکان را دارد که بتوان آن را به صورت بي سيم نيز بالا برد.

خوشبختانه، گوگل وقتي مواد انتخابي نمونه اوليه را با گوشي هاي رقيب مقايسه مي کرد، احتمالاً مانند يک آشفتگي سلطنتي به نظر مي رسيد. گوگل هنگام تکميل طرح Pixel 5 يک تک رنگ را انتخاب کرد و حتي اگر شايعه شده قيمت 699 دلار آن علي رغم ارزان بودن از Pixel 4 ممکن است کمي بالا باشد، ارائه ها نشان مي دهد که پرچمدار آينده از نظر همه مناسب است.

نظر شما درباره اين طراحي طرح اوليه چيست؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره