گیم فا/ استودیوی ولسن (Wolcen) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Wolcen: Lords of Mayhem در آینده‌ای نزدیک به دست هواداران خواهد رسید که ویژگی‌های جالبی را هم به آن اعمال می‌کند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، ما را در ادامه همراهی کنید.

Wolcen: Lords of Mayhem از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که ابتدا در ماه فوریه‌ی امسال در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. گفتنی است که برای ساخت این بازی از عناوینی همچون Diablo و Path of Exile الهام گرفته شده است. این بازی در وهله‌ی اول باگ‌ها و نواقص بی شماری داشت و به همین دلیل، تلاش سازندگان برای رفع آن‌ها آغاز شد. همچنین اعلام شد که رفع این مشکلات در اولویت قرار دارد. در کل پشتیبانی این تیم از بازی تا این جا خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن عرضه شده است.

متاسفانه Wolcen: Lords of Mayhem هنوز هم ایراداتی در گیم‌پلی خود دارد و به‌روزرسانی جدید آن هم تا به همین علت تا چند وقت دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت. علاوه‌بر آن، حالت و شخصیت‌های تازه‌ای برای انتخاب نیز به بازی اضافه شده است که بی شک مورد استقبال هواداران قرار خواهد گرفت. هر کدام از این کاراکترها از ظاهر و توانایی‌های خاص خود برخوردار هستند و انتخاب آن‌ها کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این عنوان هستید، دریافت این به‌روزرسانی برای شما الزامی خواهد بود.

بازی Wolcen: Lords of Mayhem هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر مانند تاریخ دقیق عرضه‌ی به‌روزرسانی گفته شده، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم