مجله ديجي کالا/ چندين سال است که شايعات مختلف از ادغام سري پرچم‌داران محبوب گلکسي نوت کمپاني سامسونگ با سري S اين شرکت خبر مي‌دهند، اما گزارش‌هاي اخير با قطعيت بيشتري از تمايل کمپاني کره‌اي به ادغام دو برند سخن مي‌گويند. تازه‌ترين شايعات از اين حکايت دارند که سامسونگ در سال ۲۰۲۱ به‌جاي رونمايي از گلکسي نوت ۲۱ از گلکسي نوت ۲۰FE رونمايي خواهد کرد.

مدتي قبل يکي از مديران شرکت سامسونگ اعلام کرد که سري گلکسي نوت در سال ۲۰۲۱ نيز به بازار عرضه خواهند شد. اما با توجه به تمامي اخبار و شايعات مختلفي که چندين سال است به گوش مي‌رسد، در نهايت سرنوشت سري محبوب گلکسي نوت چگونه خواهد بود؟

يکي از جديدترين شايعاتي که درباره اين موضوع منتشر شده است، بدون نقض سخنان مدير سامسونگ، از احتمال توسعه يک محصول جديد خبر مي‌دهد. راس يانگ، از تحليل‌گران معروف در توييتر، در چندين توييت به پيش‌بيني آينده گلکسي نوت‌ها پرداخته است.

آنچه از توييت‌هاي يانگ برداشت مي‌شود اين است که کره‌اي‌ها ممکن است امسال نيز يک مدل جديد براي خانواده گلکسي نوت معرفي کنند، اما اين گوشي گلکسي نوت ۲۱ نخواهد بود. به‌جاي معرفي يک پرچم‌دار جديد و حرفه‌اي، سامسونگ ممکن است از نسخه Fan Edition براي تداوم حيات اين برند کمک بگيرد و از گلکسي نوت ۲۰FE رونمايي کند.

سال گذشته، کمپاني سامسونگ تصميم گرفت نسخه‌اي ارزان‌تر از گلکسي S20 را راهي بازار کند و آن را گلکسي S20 Fan Edition يا FE ناميد. اين گوشي هوشمند با ارائه مشخصات جذاب در مقابل قيمت، توانست نظر بسياري از طرفداران سري گلکسي را به خود جلب کند و موفقيت بزرگي در بازار پرچم‌داران اقتصادي به‌دست آورد.

در روزهاي گذشته، سامسونگ از پرچم‌داران سري گلکسي S21 رونمايي کرد که نسبت به سري گلکسي S20 قيمت کمتري دارند. طبق پيش‌بيني‌هاي راس يانگ، سامسونگ با هدف فروش بيشتر گلکسي S21، قيمت اين خانواده را نسبت به نسل قبل کاهش داده است و امسال گلکسي نوت ۲۱ را نيز معرفي نخواهد کرد؛ از طرفي قصد ندارد يکباره سري گلکسي نوت را حذف کند. بنابراين، معرفي گلکسي نوت ۲۰FE مي‌تواند يک راه‌حل مناسب باشد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم