گيم فا/ استوديوي بنداي نامکو (Bandai Namco) که اين روزها سخت مشغول معرفي بخش‌هاي مختلف بازي Scarlet Nexus است، امروز هم دست به کار شد و ويدئوي تازه‌اي از آن را منتشر کرد. اين ويدئو به برخي از مناطق بازي مربوط مي‌شود.

حالا تنها دو ماه به انتشار بازي Scarlet Nexus باقي مانده است و بسياري از بازي‌بازان در انتظار تجربه‌ي اين اثر نقش‌آفريني هستند. بنداي نامکو به خوبي از نياز بازي‌بازان با خبر است و اين روزها تصاوير و تريلرهاي فراواني را از اين بازي در دسترس قرار مي‌دهد. اين عنوان ابتدا سال گذشته در مراسم ايکس‌باکس معرفي شد و پيش‌بيني مي‌شود که در آينده به موفقيت هم دست پيدا کند.

از سال گذشته تا به حال، طرفداران با داستان، کاراکترها و گيم‌پلي بازي Scarlet Nexus تا حد زيادي آشنايي پيدا کرده‌اند. حال امروز تريلري از دو منطقه‌ي بازي به نام‌هاي Yuito و Kasane عرضه شده است که نبايد از آن به سادگي عبور کرد. بازي‌بازان در اين دو منطقه که به دو تا از ماموريت‌هاي بازي مربوط مي‌شود، مي‌توانند به ماجراجويي، کشف رمز و رازها و همچنين مبارزه با دشمنان پرداخته و لحظات جذابي را تجربه نمايند.

قابل ذکر است که توسعه و نشر بازي Scarlet Nexus به صورت هم‌زمان بر عهده‌ي شرکت بنداي نامکو است. اين عنوان قرار است تابستان امسال بر روي پلتفرم رايانه‌هاي شخصي و کنسول‌هاي پلي‌استيشن ۴، پلي‌استيشن ۵، ايکس‌باکس وان و ايکس‌باکس سري ايکس در دسترس قرار گيرد.

در همين خبر مي‌توانيد ويدئوي گفته شده را مشاهده و دريافت کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم