ترنجي/ گوشي ردمي K40 Game Enhanced Edition، گوشي محبوبي است که مدتي پيش در چين رونمايي شد. شيائومي قصد دارد هر طور که شده است، اين گوشي را به صورت جهاني عرضه کند. نسخه جهاني ردمي K40 Game Enhanced Edition اکنون در ليست کنسول گوگل‌پلي ديده شده است. آيا به زودي شاهد عرضه اين گوشي در بازار‌هايي به غير از بازار چين نيز خواهيم بود؟

ردمي K40 Game Enhanced Edition
ردمي K40 Game Enhanced Edition گوشي گيمينگ اقتصادي اين برند است. حدود يک هفته پيش بود که پست رونمايي اين گوشي را در ترنجي پوشش داده بوديم. از مشخصات بارز اين گوشي مي‌توان به تراشه دايمنسيتي ١٢٠٠، شارژ ۶٧ واتي و امکانات گيمينگ آن اشاره کرد.
 
به نقل از Gizmochina، ردمي K40 Game Enhanced Edition در ليست کنسول گوگل‌پلي ديده شده است. پس از استقبال فوق‌العاده‌اي که از گوشي گيمينگ ردمي در چين شد، شيائومي مي‌خواهد اين گوشي را به صورت جهاني نيز عرضه کند. به طور دقيق، ردمي بيش از صد هزار نسخه از اين گوشي را در کم‌تر از يک دقيقه به فروش رساند
به تازگي، گوشي Redmi K40 Game Enhanced Edition در ليست کنسول گوگل‌پلي قرار گرفته است. قرارگيري يک گوشي در اين ليست، به معناي عرضه جهاني آن مي‌باشد. در نتيجه، به زودي شاهد رونمايي اين گوشي در بازار جهاني خواهيم بود.

احتمال دارد نسخه جهاني ردمي K40 Game Enhanced Edition، به صورت ري‌برند عرضه شود. مانند گوشي‌ ردمي K40 Pro Plus و Mi 11i که اين اتفاق در آن‌ها رخ داد. حال ممکن است گوشي گيمينگ ردمي، با نام Poco F3 GT در بازار جهاني رونمايي شود. اين استراتژي شيائومي، از مدت‌هاي اخير ادامه دار بوده است. البته عرضه اين گوشي به صورت جهاني تحت برند ردمي نيز ممکن است.

به نظرتان قيمت Poco F3 GT در بازار جهاني چقدر خواهد بود؟ آيا فروش بالاي اين گوشي در بازار جهاني هم ادامه دارد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم