گیم فا/ استودیوی کدمسترز (Codemasters) پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام امروز نخستین تصاویر را از بازی F1 2021 در دسترس هواداران قرار داد. این تصاویر می‌تواند برای بسیاری از بازی‌بازان جالب توجه باشد.

ظاهرا بازی F1 2021 کیفیت و گرافیکی متفاوت نسبت به نسخه‌های قبلی خود خواهد داشت. این موضوع هم کاملا در تصاویر منتشر شده از سوی تیم سازنده مشخص است. این تیم در نظر دارد تا رضایت طرفداران را بیشتر از قبل جلب کند و باید دید که در این راه چه خواهد کرد. گفته می‌شود که بازی F1 2021 از بخش‌های بیشتری هم برخوردار خواهد بود و بازی‌بازان تا مدت‌ها سرگرم خواهند شد.

در یکی از حالت‌ها به نام FIA Formula One World Championship، بازی‌بازان می‌توانند راننده‌ی خود را برگزیده و نبردهای جذابی را آغاز نمایند تا در نهایت به یک قهرمان تبدیل شوند. یک بخش داستانی تازه هم به این نسخه آمده است که قطعا شروع ماجراجویی در آن بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

بخش‌های دیگری هم در منوی این نسخه به چشم خواهد خورد. به عنوان مثال، از حالت My Team نباید به سادگی عبور کرد. بازی‌بازان در این بخش می‌توانند یک گروه را تشکیل داده و مسابقات خود را شروع کنند.

این بازی قرار است در تاریخ ۲۵ تیر ۱۴۰۰ (۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار گیرد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز اولین تصاویر این عنوان عرضه شده است که در قسمت تصاویر این خبر می‌توانید نسبت به مشاهده و دریافت آن‌ها اقدام نمایید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم