زوميت/ آخرين آپديت منتشرشده براي سري گلکسي اس ۲۱، مهم‌ترين مشکلات نرم‌افزاري از زمان عرضه‌ را برطرف مي‌کند و اکنون کاربران اين سري در ايالات متحده مي‌توانند آن‌ را دريافت کنند.
   
سري گلکسي اس ۲۱ اخيرا يکي از مهم‌ترين به‌روزرساني نرم‌افزاري را دريافت کرده است. يکي از مشکلاتي که بسياري از دارندگان گلکسي اس ۲۱، گلکسي اس ۲۱ پلاس و گلکسي اس ۲۱ اولترا با آن روبه‌رو شده بودند، تأخير يا همان لگ دوربين و گرم شدن گوشي بود که با اين آپديت برطرف مي‌شود. اين به‌روزرساني فعلاً فقط در ايالات متحده ارائه شده است.

شماره‌ي ساخت به‌روزرساني مذکور G99xUSQU4AUF5 است و طبق گفته‌ي سامسونگ، در اين آپديت حالت پرتره دوربين براي پرچم‌داران بهينه شده و تأخير يا لگ دوربين که هنگام بزرگ‌نمايي ايجاد مي‌شود، برطرف شده است. افزون‌ بر اين امکان اسکن کد QR به برنامه گالري داخلي اضافه شده و ويژگي‌ جلوه‌هاي تماس ويدئويي بهبود يافته است.

سامسونگ مي‌گويد پس از نصب به‌روزرساني ديگر نبايد بيش‌ازحد دستگاه گرم شود؛ پس در مجموع اين به‌روزرساني بسيار مهم است و به‌محض انتشار بايد آن را نصب کنيد.

از ديگر موارد موجود در آخرين آپديت گلکسي اس ۲۱، مي‌توان به وصله‌ي امنيتي اشاره کرد که مربوط به ماه ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد و تير ۱۴۰۰) است.

براي دريافت اين به‌روزرساني مي‌توانيد با رفتن به بخش تنظيمات، به‌روزرساني نرم‌افزار و سپس ضربه‌ زدن روي نسخه‌ي مذکور، آن را روي گوشي خود نصب کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم