مهر/ سومين بوت کمپ اينترنت اشيا با هدف گردهمايي بازيگران زيست بوم اينترنت اشيا و ارائه محصولات اين بخش، برگزار مي شود.

به گزارش ستاد توسعه فناوري‌هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، سومين بوت کمپ اينترنت اشيا ۱۳ مرداد تا ۱۹ شهريورماه سال جاري با حضور فعالان اين حوزه و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار مي‌شود.

ستاد توسعه فناوري‌هاي اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با مشارکت صندوق نوآوري و شکوفايي اقدام به برگزاري سومين بوت کمپ اينترنت اشيا کرده است. رويدادي که توسط مرکز تحقيقات اينترنت اشيا و با هدف مهارت‌افزايي علاقه‌مندان به فناوري‌هاي نوين برگزار مي‌شود.

در اين رويداد که به صورت حضوري و مجازي از ۱۳ مردادماه تا ۱۹ شهريور ماه با عنوان بوت کمپ اينترنت اشيا ۱۴۰۰ برگزار مي‌شود، با بهره گيري از اساتيد برجسته و با تجربه، تمامي بخش‌هاي زيست‌بوم اينترنت اشيا به صورت عملي و با رويکرد پروژه محور به علاقه‌مندان اين حوزه آموزش داده خواهد شد.

شرکت کنندگان حضوري با قرارگيري در گروه‌هاي مختلف در طول بوت کمپ به پياده‌سازي سناريوهاي عملياتي مي‌پردازند و با بهره‌گيري از تجربيات مربيان فني که در طول رويداد همراه آنها خواهند بود، نمونه‌هاي آزمايشگاهي خود را ساخته و در روز اختتاميه ارائه خواهند داد.

در انتهاي رويداد با داوري اين نمونه‌هاي آزمايشگاهي به تيم‌هاي برتر شرکت‌کنندگان حضوري و همچنين نفرات برتر شرکت‌کنندگان مجازي جوايز نقدي و به تمامي شرکت کنندگان حضوري و مجازي از طرف ستاد توسعه اقتصاد ديجيتال معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و مرکز تحقيقات اينترنت اشيا، گواهينامه معتبر اهدا خواهد شد.

اطلاعات بيشتر درباره اين رويداد در اين لينک است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم