زوميت/ به‌تازگي افشاگر معروف، ايوان بلس، ويدئوي ۳۶۰ درجه‌اي منتشر کرده است که گلکسي واچ ۴ کلاسيک را در سه رنگ سياه، نقره‌اي و سفيد نشان مي‌دهد.
   
سامسونگ ماه آينده از ساعت‌هاي هوشمند نسل بعدي، گلکسي واچ ۴ و گلکسي واچ ۴ کلاسيک رونمايي خواهد کرد و پيش از اعلام رسمي، طراحي، ويژگي و قيمت هر دو ساعت هوشمند فاش شده است. اکنون در گزارشي از Sammobile، اولين ويدئوي گلکسي واچ ۴ کلاسيک منتشر شده است که طراحي آن را به‌طور کامل به‌ نمايش مي‌گذارد.

ويدئو‌هاي ۳۶۰ درجه‌ي گلکسي واچ ۴ کلاسيک توسط افشاکننده‌ي معروف، ايوان بلس منتشر شده است که اين ساعت‌ هوشمند را در سه‌ رنگ مشکي، نقره‌اي و سفيد نشان مي‌دهد. طبق گزار‌ش‌ها، گلکسي واچ ۴ کلاسيک از صفحه‌نمايش Super AMOLED دايره‌اي، دو دکمه در سمت راست، قاب چرخان و بند‌هاي سيليکوني جداشونده بهره خواهد برد. همان‌طور که مشاهده مي‌کنيد، نسخه‌ي مشکي ساعت داراي قاب سياه است و نسخه‌هاي نقره‌اي و سفيد داراي قاب نقره‌اي است. دکمه‌ در بالا داراي مشخصه‌ي قرمزرنگ است؛ به اين‌ معني که در نوع LTE در دسترس خواهد بود.

ويژگي‌هاي گلکسي واچ ۴ و گلکسي واچ ۴ کلاسيک
سامسونگ پيش از اين اعلام کرده بود که ساعت‌هاي هوشمند بعدي با Wear OS 3.0 (نام‌گذاري آزمايشي) عرضه خواهند شد که عملکردي سريع‌تر و رابط کاربري روان‌تر دارند. در پلتفرم جديد عمر باتري بهبود يافته و دسترسي به هزاران برنامه و واچ فيس‌هاي متنوع براي کاربران فراهم شده است. با استناد به گزارش‌هاي قبل، گلکسي واچ ۴ فاقد قاب چرخان است. انتظار مي‌رود هر دو ساعت داراي شتاب‌سنج، فشارسنج، جي‌پي‌اس، ژيروسکوپ، مانيتور ضربان قلب، رديابي خواب و پايش سطح اکسيژن خون (SpO2) باشند.

ساير ويژگي‌هاي ساعت‌هاي هوشمند بعدي سامسونگ گواهي IP68 براي مقاومت در برابر گردوغبار و آب، بلندگو و ميکروفون، Wi-Fi b/g/n، بلوتوث ۵ و باتري ۲۴۷ ميلي‌آمپر ساعتي در نوع پايه خواهد بود. همچنين انتظار مي‌رود گلکسي واچ ۴ و گلکسي واچ ۴ کلاسيک از تکنولوژي شارژ بي‌سيم Qi بهره‌مند شوند.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم