زوميت/ سامسونگ به هر کدام از ۱۷۰۰ شرکت‌کننده در المپيک و پارالمپيک ۲۰۲۰ توکيو يک دستگاه گلکسي اس ۲۱ ليميتد اديشن نسخه 5G هديه مي‌کند. اين نسخه‌هاي محدود، بدنه آبي‌رنگ دارند و به لوگوي المپيک يا پارالمپيک مزين شده‌اند.
  
علاوه بر دريافت اين هديه از سامسونگ، ورزشکاران به بازديد از «سالن ورزشکاران گلکسي» در دهکده المپيک و پارالمپيک دعوت شده‌اند. در اين بخش ورزشکاران مي‌توانند با استفاده از استيکرهايي که با الهام از رقابت‌هاي ۲۰۲۰ طراحي شده‌اند، براي گلکسي اس ۲۱ خودشان کيس سفارشي طراحي و سنجاق‌هاي اختصاصي المپيک و پارالمپيک دريافت کنند.

سامسونگ براي اولين بار در المپيک سال ۱۹۸۸ گوشي اختصاصي از برند خود را براي رقابت‌ها در نظر گرفت. از سال ۲۰۱۴ به بعد، تمام ورزشکاران المپيک از اين شرکت گوشي هديه گرفتند و ورزشکاران پارالمپيک از سال ۲۰۱۸ هديه سامسونگ را دريافت کردند.

استفني چوي، نايب رئيس ارشد و مدير تيم بازاريابي جهاني تجارت موبايل سامسونگ، اعلام کرده است که اين شرکت همانند ۳۰ سال گذشته، به حمايت از رقابت‌هاي المپيک و پارالمپيک و حفظ ارتباط طرفداران با اين بازي‌ها ادامه خواهد داد. او گفت: براي رقابت‌هاي ۲۰۲۰ توکيو، ما با استفاده از تکنولوژي‌هاي پيشرو در بخش موبايل و با استفاده از دستگاه‌هايي همچون گلکسي اس ۲۱ با قابليت 5G، امکان تجربه شور و هيجان المپيک و پارالمپيک را براي طرفداران و ورزشکاران فراهم خواهيم کرد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم