گيم فا/ شوتر راک اپرايي محبوب کامپيوتر يعني بازي BPM: Bullets Per Minute قرار بود در تابستان امسال براي پلي‌استيشن 4 و ايکس‌باکس وان عرضه شود، اما با تاخير مواجه شد. حال تاريخ انتشار دقيق آن مشخص شده است.

پس از اعلام اينکه بازي BPM: Bullets Per Minute در تابستان امسال براي کنسول‌هاي نسل هشتمي عرضه خواهد شد، استوديوي Awe Interactive با اندکي تاخير تاريخ عرضه‌ي دقيق بازي را اعلام کرده است. BPM: Bullets Per Minute در تاريخ 5 اکتبر (سه شنبه، ۱۳ مهر ۱۴۰۰) براي پلي‌استيشن ۴ و ايکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

بازي‌بازان کنسولي به زودي مي‌توانند اين شوتر تحسين‌ شده بر روي کامپيوتر را تجربه کنند. موسيقي متن راک بازي همواره به عنوان نقاط قوت آن ذکر شده است. طبعا بازي با پلي‌استيشن ۵ و ايکس‌باکس سري ايکس هم قابل تجربه خواهد بود. هر چند فعلا مشخص نيست که آيا شاهد ارتقاهاي اضافه هم خواهيم بود يا خير.

بازي BPM: Bullets Per Minute در مورد مبارزه‌هاي والکري‌ها با نيروهاي جهنمي و سفر به اعماق Underworld است. اين مبارزه با استفاده از ابزار و سلاح‌ها مختلفي انجام مي‌شود. هر چند تمام حرکات با موسيقي هماهنگ شده‌اند.

نسخه‌ي کنسولي شامل به‌روزرساني Overdrive هم خواهد بود که پنج شخصيت، سه سلاح و يک فصل جديد را به بازي اضافه مي‌کند. دو درجه‌ي سختي جديد، يک باس و 20 آيتم هم بخشي از محتواي جديد بازي هستند. حالت Trials هم به بازي اضافه شده است.

بازي BPM: Bullets Per Minute در حال حاضر بر روي پلتفرم کامپيوتر در دسترس است.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم