ترنجي/ مايکروسافت درحال آماده‌سازي براي معرفي مدل جديدي از لپ‌تاپ‌هاي هيبريدي خود با نام سرفيس پرو ۸ در اواسط اين هفته است و به‌نظر مي‌رسد اطلاعات لو رفته از آن، دقيقاً نشان مي‌دهد که بايد انتظار چه محصولي را بکشيم. حساب توييتري Shadow_Leak به‌تازگي عکسي از Surface Pro 8 را منتشر کرده است که به‌نظر مي‌رسد مربوط به يک فروشگاه خرده‌فروشي باشد. در اين پوستر که نمايي از طراحي پنل جلويي و نمايشگر دستگاه جديد نيز در آن ديده مي‌شود، ادعا شده است که سرفيس پرو ۸ با صفحه‌نمايش ۱۳ اينچي ۱۲۰ هرتز به‌همراه حاشيه باريک، پردازنده نسل ۱۱ اينتل، دو درگاه Thunderbolt و ويندوز ۱۱ به‌صورت پيش‌فرض عرضه خواهد شد.

سرفيس پرو ۸ مايکروسافت
هفته گذشته گزارشي منتشر شد مبني‌بر اينکه مايکروسافت در سرفيس پرو ۸، پورت USB-A را به‌نفع USB-C و تاندربولت حذف مي‌کند. ما همچنين گزارش داديم که اين شرکت نمايشگر 120 هرتزي را براي سري Surface Pro آزمايش کرده است. تصوير و مشخصات فاش شده با آنچه که از منابع آشنا با برنامه‌هاي مايکروسافت شنيده بوديم، کاملا مطابقت دارد.


اين افشاي اطلاعات همچنين نشان مي‌دهد که مايکروسافت به سراغ SSD‌هاي قابل جايگزيني در سرفيس پرو جديد مي‌رود که درنتيجه از اين منظر با Surface Laptop 4 ،Surface Pro X، و Surface Pro 7 plus در يک رده قرار گرفته و تعويض اين درايو حافظه را براي کاربران آسان مي‌کند.

پيش از اين، به شما اطلاع داديم که مايکروسافت يک رويداد سخت‌افزاري حول محور سرفيس را براي تاريخ ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح به‌وقت برنامه‌ريزي کرده است؛ جايي که ما انتظار داريم غول نرم‌افزاري از Surface Pro 8 ،Surface Go 3 ،Surface Book 4 ،Surface Pro X و همچنين Surface Duo به‌روز شده با سيستم‌عامل اندرويد به‌همراه ترکيب دوربين سه‌گانه در پنل پشتي خود، رونمايي کند.

درنهايت ديدگاه شما راجع‌به مشخصات و طراحي فاش شده از سرفيس پرو 8 مايکروسافت چيست؟ آيا براي معرفي اين محصول هيجان‌زده‌ايد و ارتقاهاي درنظرگرفته شده براي آن را مهم و حياتي مي‌دانيد؟

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم