گیم فا/ It Takes Two، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی هیزلایت، حتی پیش از انتشار هم بسیار آینده‌دار و امیدوارکننده جلوه می‌کرد. با این حال، هیچ کس انتظارش را هم نداشت که این بازی تا به این حد خوش بدرخشد.

It Takes Two علاوه بر اینکه به سادگی یکی از بهترین بازی‌های منتشر شده در سال جاری به حساب می‌آید، موفقیت تجاری قابل ملاحظه‌ای را هم به همراه داشته است و این موضوع تحسین شدن آن در جمع منتقدان را به خوبی بازتاب می‌دهد. به فاصله‌ی کمتر از یک ماه از زمان انتشار، It Takes Two موفق شد فروش یک میلیون واحدی را پشت سر بگذارد. آمار فروش دو میلیون نسخه‌ای هم چند ماه بعد برای این بازی ثبت شد.

حالا این بازی به موفقیت تازه‌ای دست یافته است؛ با اعلام صفحه‌ی رسمی استودیوی هیزلایت (Hazelight Studios) در شبکه‌ی توییتر، مجموع فروش جهانی بازی It Takes Two در پلتفرم‌های مختلف، حالا از سه میلیون واحد هم فراتر رفته است.

همان طور که توسعه‌دهنده‌ی بازی هم در توییت خود به این نکته اشاره می‌کند، موفقیت It Takes Two نشان می‌دهد بازی‌های “کوآپ ماجراجویی آمده‌اند که بمانند.” البته ممکن است مقصود استودیوی هیزلایت از بیان چنین جمله‌ای، اشاره به بازی بعدی خود باشد.

«سه میلیون واحد به فروش رسید. فکر اینکه افراد زیادی از بازی ما لذت می‌برند مایه‌ی تواضع و دلگرمی است. همه‌ی شما به ارسال یک پیام روشن کمک کردید – ماجراجویی‌های کوآپ اینجا هستند که بمانند»

بازی It Takes Two هم اکنون از طریق کنسول‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سریز ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

این بازی در حالی در تاریخ 6 فروردین ماه سال جاری (26 مارس 2021) وارد بازار شد که نقدها و نمرات آن دو روز زودتر منتشر شده بودند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم