گیم فا/ به نظر می‌رسد که ناشر و سازنده‌ی بزرگ، کپکام (Capcom)، بسته‌ی الحاقی بازی Resident Evil: Village که وعده‌ی انتشارش را پیش‌تر داده بود، در هالووین معرفی می‌کند.

با توجه به سایتی تازه تاسیس، کپکام در نظر دارد تا ۲۵ سالگی فرنچایز Resident Evil را با چندین رونمایی در طول هالووین سال جاری جشن بگیرد.

کپکام مجموعاً ۹ رونمایی برنامه‌ریزی کرده که دوتای آن‌ها معرفی شدند. یکی پک لوازم تزیینی با تم این فرنچایز محبوب از جمله هدفون و برچسب و دیگری اعلام کردن زمان عرضه‌ی نسخه‌ی واقعیت افزوده‌ی عنوان Resident Evil 4 برای دستگاه‌های Oculus Quest 2 بود.

احتمالاً هفت رونمایی باقی‌مانده در حد انتظارات ظاهر نخواهند شد، اما به نظر می‌رسد که رونمایی بزرگی برای اثر Resident Evil: Village نیز برنامه‌ریزی شده است. دلیل این پیش‌بینی هم اشاره‌ی پس زمینه‌ی این سایت به داستانی است که شخصیت میا (Mia) برای رز (Rose)، در این بازی می‌خواند.

کپکام ماه‌ها قبل از وجود یک بسته‌ی الحاقی برای بازی Resident Evil: Village خبر داد، اما از ارائه‌ی جزئیات بیشتر خودداری کرد. این ناشر مشهور اعلام کرد، زمانی که توسعه‌ی آن بسته به حد خاصی رسید، اطلاعات گسترده‌تری منتشر می‌کند.

بهترین زمان برای رونمایی از بسته‌ی الحاقی بازی پر هوادار Resident Evil: Village خود روز هالووین است، پس در ۷ آبان سال جاری (۲۹ اکتبر ۲۰۲۱) منتظر رونمایی احتمالی آن باشید.

با انتشار نسخه‌ای بدون قفل امنیتی Denuvo از بازی Resident Evil: Village توسط چند هوادار، مشخص شد که مشکلات اجرای این بازی روی رایانه‌های شخصی، ناشی از این قفل امنیتی بوده است.

عنوان Resident Evil: Village در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس عرضه شد و توانست فروش ۳ میلیون نسخه‌ای داشته باشد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم