گیم فا/ عنوان Battlefield 2042 حالا تنها با 47 دلار(حدود 1.35 میلیون تومان) در Walmart به عنوان بخشی از تخفیفات جمعه‌ی سیاه خرده‌فروشی‌ها قابل خریداری است.

گیمرهایی که هنوز بازی Battlefield 2042 را خریداری نکرده‌اند، اکنون فرصت دارند که در جمعه‌ی سیاه آن را با قیمتی کمتر تصاحب کنند. چرا که این شوتر چندنفره که تازه منتشر شده، هم‌اکنون با قیمت 47 دلار در Walmart به فروش می‌رسد. این معامله برای نسخه‌های فیزیکی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس بازی Battlefield 2042 در دسترس است.

این اولین تخفیف قابل توجهی است که در Battlefield 2042 از زمان عرضه‌ی آن در هفته‌ی گذشته، دیده‌ایم. البته این فقط یکی از معاملات عالی بازی‌های موجود به مناسبت جمعه‌ی سیاه است.

این بازی با وجود مشکلات و عملکرد نه چندان خوب خود، همچنان می‌تواند تجربه‌ای لذت بخش را برای علاقه‌مندان به سبک شوتر رقم بزند. حالت Portal این عنوان به شما امکان می‌دهد که محتوای محبوب تاریخچهو کلاسیک فرنچایز Battlefield را دوباره مرور کنید و همچنین حالت‌های بازی سفارشی خود را با ویرایشگر موجود ایجاد کنید.

Battlefield 2042 دارای نقشه‌های بزرگ و گسترده و انواع مختلفی از بازی‌ها، از جمله Hazard Zone است که برخی از ایده‌های کلیدی فرمول بتل رویال را اجرا می‌کند.

گفتنی است که بازی Battlefield 2042 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس کاربران قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم