گیم فا/ به لطف Black Friday و اعمال شدن تخفیف هنگفت برای قیمت بازی Cyberpunk 2077 در فروشگاه استیم، این بازی به صدر فهرست عناوین پرفروش این فروشگاه منتقل شد.

جدیدترین بازی نقش آفرینی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) یعنی Cyberpunk 2077 به لطف Black Friday و اعمال شدن تخفیف 50 درصدی، مورد استقبال شدید گیمرها قرار گرفته است و بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی این فرصت را غنیمت شمرده و این عنوان را تهیه کردند. این بازی هم‌اکنون با قیمت 29,99 یورو از طریق فروشگاه استیم در دسترس است.

اما نکته‌ی جالب اینجاست که بازی Cyberpunk 2077 در همین مدت کوتاه با نقدهای بسیار مثبت گیمرها مواجه شده است و درصد رضایت آن‌ها از این بازی به عدد 84 رسیده است که یک رکورد برای این بازی در فروشگاه استیم محسوب می‌شود. بررسی‌های کلی این بازی نیز پس از استقبال عالی گیمرها از آن در مدت کوتاهی به Mostly Positive تبدیل شده است.

استودیوی سی‌دی پراجکت CD Projekt Red پس از انتشار فاجعه‌بار بازی Cyberpunk 2077 به صورت جدی عزم خود را برای بهبود بخشیدن به شرایط بازی جزم کرد و این بازی اکنون از وضعیت نسبتاً مناسبی برخوردار است. البته، تجربه‌ی بازی همچنان فاصله‌ی فراوانی با وعده‌ها و نمایش‌های آن دارد و برای مثال LifePathها و شخصی‌سازی آپارتمان V همچنان از قابلیت‌های ناقص و غایب Cyberpunk 2077 هستند. در نهایت، ایده‌آل شدن تجربه‌ی بازی نیازمند ارتقاها و به‌روزرسانی‌های جدید در آینده خواهد بود که امیدواریم این موضوع با انتشار نسخه‌ی نسل نهمی آن محقق شود.

بازی Cyberpunk 2077، هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم