گیم فا/ تصاویری از نقشه‌ی جدید بازی Call of Duty: Warzone با نام Caldera منتشر شده و به نظر می‌رسد که این نقشه، کوچک‌تر از انتظارات هواداران خواهد بود.

اندازه‌ی دقیق این نقشه هنوز مشخص نشده است، اما با توجه به تصاویر منتشر شده از آن، به نظر می‌رسد با نقشه‌ای کوچک‌تر از چیزی که در تیزرها نمایش داده شد، روبه‌رو هستیم. پیش‌تر شایعاتی پخش شد که این نقشه‌ی جدید از Verdansk بزرگ‌تر خواهد بود، اما به نظر می‌رسد که یا شایعات غلط بودند و یا به علت مشکلات منابع و تیم سازنده، نسخه‌ی نهایی کوچک‌تر ساخته شده است.فردی با نام کاربری ModernWarzone نوشت:

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی نهایی نقشه‌ی Caldera، کوچک‌تر از نمایشی است که در رویداد Secrets of the Pacific از آن دیدیم.

اطلاعاتی توسط VGC فاش شد، مبنی بر این که این جزیره از نقشه‌ی Verdansk بزرگ‌تر خواهد بود. به نظر می‌رسد که این اطلاعات درست بودند و در طی گذشت زمان، اندازه‌ی نقشه‌ی Caldera را کاهش دادند. این موضوع یکی دیگر از دلایلی است که نباید شایعات را به طور کامل قبول کرد. اتفاقات متنوعی از این دست در طول توسعه‌ی یک بازی رخ می‌دهند. اگر قابلیتی به نسخه‌ی اصلی نرسید، به این دلیل نیست که از ابتدای کار برنامه‌ای برای آن نبوده است.
تا زمان انتشار این خبر، هیچگونه خبر رسمی مبنی بر این که چرا اندازه‌ی این نقشه کاهش پیدا کرده، پخش نشده است. در صورت انتشار هرگونه خبر جدیدی، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

بازی Call of Duty: Warzone به طور رایگان برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل دریافت است. نقشه‌ی Caldera نیز در تاریخ ۱۱ آذر ۱۴۰۰ (۲ دسامبر ۲۰۲۱) در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم