گیم فا/ استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به تازگی برنامه‌ی پشتیبانی از بازی Hitman 3 (هیتمن ۳) برای فصل زمستان پیش‌رو را اعلام نموده است.

این برنامه‌ی پشتیبانی، محتویات درون بازی و ماجراجویی‌های آینده را که آی‌او اینتراکتیو برای مامور ۴۷ در نظر دارد و تا ژانویه‌ی سال آینده‌ی منتشر می‌شوند، نشان می‌دهد.
لباس گرم بپوشید، یک لیوان هات چاکلت برای خود فراهم کنید و برای شلیک کردن به تمام ایلوسیو تارگت‌های (Elusive Target) جدید Hitman 3 و تجربه‌ی محتواهای فصلی دائمی آن، همزمان با ورود به سال جدید میلادی آماده شوید.

حالا پلیرهای جدید می‌توانند مرحله اول بازی مورد بحث یعنی Dubai را به صورت رایگان تجربه کنند. فهرست به‌روزرسان‌های آینده‌ی عنوان Hitman 3 را به همراه تاریخ در دسترس قرار گرفتن آن‌ها مشاهده می‌کنید:

Free Starter Pack: از ۲۲ نوامبر تا ۵ دسامبر مرحله‌ی Dubai را به صورت رایگان تجربه کنید.
Holiday Hoarders: انتشار محتوای فصلی دائمی در تاریخ ۳۰ نوامبر
The Ascentionist: ایلوسیو تارگت از ۳ تا ۹ دسامبر
The collector: ایلوسیو تارگت از ۱۰ تا ۱۶ دسامبر
Urbens Holiday Special Curated Contracts: در تاریخ ۲۱ دسامبر
The Liability: ایلوسیو تارگت از ۲۴ تا ۳۰ دسامبر
The Heartbreaker: ایلوسیو تارگت از ۳۱ دسامبر سال جاری تا ۶ ژانویه‌ی سال اینده میلادی
Hokkaido Snow Festival: انتشار محتوای فصلی دائمی در تاریخ ۳ ژانویه
The Procurers: ایلوسیو تارگت از ۷ تا ۱۳ ژانویه
Winter Madness Contracts by Frote7’s Speedrun Community: در تاریخ ۱۳ژانویه
The Rage: ایلوسیو تارگت ۴ تا ۱۹ ژانویه
در صورتی که یک نسخه از Hitman 3 را در اختیار داشته باشید، هر دو رویداد فصلی به صورت دائمی به بازی شما اضافه خواهند شد. ضمنا دارندگان استارتر پک رایگان بازی هم می‌توانند Holiday Hoarders را تا تاریخ (۱ ژانویه ۲۰۲۲) و Hokkaido Snow Festival را تا تاریخ (۴ فوریه ۲۰۲۲) تجربه کنند.

هر دوی این رویدادها آیتم‌های قابل بازگشایی‌ای را برای پلیرهایی که آن‌ها را تکمیل می‌کنند، در نظر گرفته‌اند. افزون بر این، کسانی که Holiday Hoarders را به پایان می‌رسانند، کت و شلوار Santa 47 و کسانی که Hokkaido Snow Festival را به پایان می‌رسانند، کت و شلوارهای Ice Pick و Snow Festival را دریافت خواهند کرد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم