گیم فا/ بعد از از کاپیتان مارول، نوبت آن رسیده که سازندگان Midnight Suns تمرکز خود را روی معرفی شخصیت Wolverine بگذارند.

تریلر تبلیغاتی جدید Midnight Suns با وجود خبر تاخیری که توسط 2K و فرکسیس (‌Fraxis) اعلام شده است، کمی با بازخورد منفی مواجه شد. پس از بررسی کاپیتان مارول و نحوه عملکرد او در بازی، تریلر جدید بازی روی شخصیت Wolverine تمرکز می‌کند. مانند تریلرهای قبلی قهرمان‌های بازی، این یک تریلر کوتاه دیگر است. تریلر نماهای کمی از Wolverine را نشان می‌دهد که دشمنان را با استفاده از پنجه‌هایش پاره می‌کند. کت و شلوار او هم جالب است!

اگر 2K از الگوی تریلرهای منتشر شده برای قهرمانان قبلی پیروی کند، احتمالا نگاهی عمیق‌تر به نحوه عملکرد مبارزه‌ای Wolverine در یک ویدیوی عمیق گیم‌پلی که در روزهای آینده منتشر می‌شود، خواهیم داشت. همچنین ویدیویی با تمرکز بر تاریخچه او به عنوان یک شخصیت کمیک نیز انتظارمان را می‌کشد، پس منتظر آن‌ها باشید. اگر تریلر‌های گیم‌پلی عمیق قهرمانان قبلی را از دست داده‌اید، حتما آن‌ها را برای آشنایی با مکانیک‌های کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، مرد عنکبوتی، دکتر استرنج و کاپیتان مارول بررسی کنید.

بازی Marvel’s Midnight Suns قرار بود در ماه اکتبر منتشر شود، اما اکنون انتظار می‌رود در زمان نامشخصی در سال مالی جاری که در 11 فروردین 1402 (31 مارس 2023) به پایان می‌رسد، برای PS5، ایکس باکس سری اکس و اس، PC، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. نسخه‌های سوییچ بازی مدتی بعد از انتشار نسخه‌های دیگر، عرضه خواهند شد.

شما می‌توانید در همین خبر تریلر جدید بازی مذکور را تماشا کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم