آخرین خبر/ World War Warrior – Survival نام یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی LQ-GAME منتشر شده است. World War Warrior – Survival اساساً یک بازی مرحله ای شوتر در سبک بقاء است. در این بازی، شما به عنوان یک سرباز در جنگ جهانی ایفای نقش می کنید و وظیفه دارید در هر مرحله از بازی تا جایی که می توانید در مقابل حجوم موج های عظیم دشمنان ایستادگی کنید و با آنها بجنگید و کشته نشوید. زمانی هم که موفق شده باشید تمام دشمنان را بکشید مراحل بازی را پشت سر می گذارید و در کمپین بازی پیشروی می کنید. مراحل و کمپین‌بازی طراحی کم‌نظیری دارند. در بازی شما جنگ‌های شهری، جنگ در میدان‌های با شرایط متفاوت آب و هوایی مثل آب و هوای برفی، جنگ نفوذ در ساحل، جنگ دفاع از موقعیت، و تمام جنگ‌های کلاسیک دیگر را تجربه می‌کنید. هر جنگ سناریو متفاوتی دارد و باعث می‌شود بازی برای شما از ابتدا تا پایان کمپین جذاب و سورپرایز کننده باشد که این همیشه خبر خوبی برای یک بازی با این سبک و سیاق است. بازی از لحاظ ظاهری هم فوق العاده است. طراحی هنری مرحله ها با تم جنگ جهانی به زیبایی هرچه تمام تر انجام شده است. افکت ها و انیمیشن های گرافیکی بازی هم عالی هستند و جلوه های ویژه خارق العاده ای برای بازی ایجاد کرده اند. صداگذاری ها هم مثل ظاهر بازی فوق العاده است. صدای انفجار ها و تیرهای اسلحه ها متفاوت است و حتی صدای برخورد گلوله‌ها به دشمن‌ها و صدای کشته شدن آنها هم در بازی شنیده می‌شود. بازی از یک سری موسیقی های متن حماسی هم برخوردار است که در نوع خودشان جالب هستند و جذابیت های بازی را چندین برابر کرده اند.

World War Warrior – Survival تجربه مبارزاتی متنوع و کم‌نظیری را به شما ارائه می‌دهد. بازی دارای یک خط داستانی مکالمات بین شما و فرمانده‌تان است. در هر مرحله از کمپین بازی، شما با دشمنان متفاوتی مواجه می شوید و دستورات لازم برای جنگیدن با آنها را از فرمانده تان دریافت می کنید. انواع و اقسام دشمن ها و یونیت های مختلف نظامی در بازی وجود دارند؛ سربازهای پیاده نظام، سگ‌های حجومی، سربازهای چترباز، سربازهای تک تیرانداز، کشتی‌های جنگی، کریرهای جنگی، تانک، خودروهای مختلف زرهی، سایت های موشکی، استحکامات نظامی، و همچنین باس‌های قدرتمند. هر مرحله دارای طراحی میدان مبارزه متفاوتی است که باعث می شود در هر مرحله چالش جدیدی داشته باشید. بازی از لحاظ سلاح هم تنوع بسیار بالایی دارد. در بازی شما به انواع و اقسام سلاح‌ها مانند شات‌گان، ماشین گان، هفت تیر، سلاح های ضدزره مثل آرپی جی، و غیره دسترسی دارید. هر کدام از سلاح ها هم ویژگی ها و قدرت های خاص خودشان را دارند. به طور مثال، برخی از اسلحه ها مخصوص درگیر شدن با دشمنان از فواصل دور و برخی از اسلحه ها مخصوص فواصل نزدیک هستند. برخی از اسلحه ها تعداد تیر بیشتری در زمان مشخص شلیک می کنند و برخی از آنها هم قدرت انفجار بالا و گیج کنندگی دارند. تمام این ویژگی ها هم قابلیت ارتقاء دارند و با استفاده از پول و جم هایی که در بازی به دست می آورید می توانید آنها را ارتقاء‌ دهید. علاوه بر تمام اسلحه ها، شما می توانید در بازی از نیروی کمکی هم استفاده کنید و به طور مثال درخواست بمباران هوایی بدهید تا دشمنانتان در یک لحظه نیست و نابود شوند.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 34 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم