زومیت/ جدیدترین هدفون توگوشی انکر ازطریق حسگری ویژه روی ضربان قلب نظارت می‌کند و سطح اکسیژن خون را تخمین می‌زند. انکر همچنین هدفونی برای کمک به خوابیدن معرفی کرده است.
   
برند Soundcore که زیر نظر انکر فعالیت می‌کند جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشته است. یکی از مهم‌ترین محصولات جدید انکر، ایرباد Liberty 4 است که به ادعای این شرکت می‌تواند روی ضربان قلب نظارت کند. حسگر ضربان قلب در هدفونی که درون گوش راست قرار می‌دهید تعبیه شده است. ایرباد جدید انکر به هنگام اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون، نوری قرمزرنگ ساطع می‌کند.


نظارت روی ضربان قلب یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های گجت‌های پوشیدنی ورزشی است، به همین دلیل انتظار داشتیم جزئیات دقیقی درباره‌ی ضد آب بودن لیبرتی ۴ منتشر شود،‌ اما در کمال تعجب برند ساندکور اطلاعات خاصی ارائه نداده است.

براساس گزارش انگجت، هدفون جدید ساندکور مجهز به الگوریتمی نرم‌افزاری است تا براساس نوع محتوا (فیلم سینمایی یا موسیقی) عملکرد قابلیت صدای فراگیر تنظیم شود. ایرباد جدید لیبرتی ۴ به روشی پویا حرکات سر را نیز رهگیری می‌‌کند. ساندکور هدفون جدیدش را به حسگر ژیروسکوپ مجهز کرده است. لیبرتی ۴ از قابلیت حذف نویز تطبیقی نیز پشتیبانی می‌کند. این قابلیت براساس صدای محیط، شدت حذف نویز را تنظیم می‌کند.

 
برند ساندکور می‌گوید با یک بار شارژ لیبرتی ۴ می‌توانید تا حداکثر ۹ ساعت موسیقی گوش کنید. به‌لطف کیس شارژ، عمر باتری به حداکثر ۲۸ ساعت افزایش پیدا می‌کند. به هنگام فعال بودن قابلیت صدای فراگیر، دو عدد یادشده به‌ترتیب به پنج و ۱۵ ساعت کاهش می‌یابند.

با فعال کردن قابلیت حذف نویز فعال، هدفون به تنهایی هفت ساعت و ازطریق کیس تا ۲۴ ساعت موسیقی پخش خواهد کرد. به گفته‌ی ساندکور اگر لیبرتی ۴ را ۱۵ دقیقه شارژ‌ کنید،‌ امکان استفاده از آن به‌مدت سه ساعت فراهم می‌شود.لیبرتی ۴ می‌تواند به‌طور هم‌زمان ازطریق بلوتوث به چند دستگاه متصل شود. این هدفون توگوشی ۱۵۰ دلاری در رنگ‌های مشکی و سفید دردسترس قرار می‌گیرد. ساندکور می‌گوید لیبرتی ۴ هم‌اکنون ازطریق فروشگاه رسمی این شرکت دردسترس است و تا قبل از پایان ماه جاری میلادی ازطریق خرده‌فروشی‌های متفرقه نیز عرضه می‌شود.ساندکور از نسل جدید ایربادهای مخصوص خواب نیز پرده‌برداری کرده است. این شرکت می‌گوید ایرباد Sleep A10 به‌لطف سیستم مقابله با سروصدا می‌تواند صداهایی تا حداکثر ۳۵ دسی‌بل را خنثی کند تا کاربر در آرامش بخوابد. Sleep A10 برخلاف Bose Sleepbuds 2 می‌تواند هر صدایی را پخش کند (هدفون توگوشی بوز صرفاً صداهای یک اپلیکیشن به‌خصوص را پخش می‌کند).ساندکور می‌گوید ایرباد جدیدش مجهز به درایورهایی پویا است که با تمرکز بر صداهای دارای فرکانس پایین تولید شده‌اند. به گفته‌ی ساندکور، Sleep A10 برای کسانی که به پهلو می‌خوابند نیز بسیار راحت است و گوش آن‌ها را اذیت نمی‌کند. این ایرباد مجهز به قلابی نرم و سَری‌ِ دوگانه است تا به‌خوبی در گوش جای بگیرد و صداهای مزاحم را خنثی کند.ایرباد Sleep A10 روی خواب کاربر نظارت می‌کند و مجهز به ساعت زنگ‌دار است. انکر می‌گوید این ایرباد با یک بار شارژ تا ۱۰ ساعت فعالیت می‌کند. این ایرباد علاوه بر کمک به خواب، به شما برای بیدار شدن نیز یاری می‌رساند. Sleep A10 با برچسب قیمت ۱۸۰ دلاری، ۶۹ دلار ارزان‌تر از Bose Sleepbuds 2 است و هم‌اکنون دردسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم