شهر سخت افزار/ سامسونگ به تازگی از گوشی Galaxy A04 رونمایی کرده تا از آن برای تسخیر بازار گوشی‌های ارزان قیمت استفاده کند. حال به نظر می‌رسد بعد از این مدل نوبت به گوشی Galaxy A04e رسیده است. این گوشی به تازگی در پلتفرم‌های صدور گواهی مشاهده شده و اطلاعاتی از آن منتشر شده است.

سامسونگ بعد از گوشی Galaxy A04 گوشی جدیدی را به این سری اضافه خواهد کرد. گوشی Galaxy A04e برای بازار اقتصادی در نظر گرفته شده و قرار است به زودی وارد بازار شود. گوشی Galaxy A04 در پلتفرم صدور گواهی NTBC مشاهده شده و جزئیاتی از آن افشا شده است.

گوشی Galaxy A04e با شماره مدل SM-A042FS/DS در وبسایت NTBC مشاهده شده و DS به قابلیت اتصال آن به دو سیم‌کارت اشاره دارد. برای این گوشی ارزان‌قیمت پشتیبانی از فناوری 5G در نظر گرفته نشده است. گوشی Galaxy A04 در یک پلتفرم دیگر با شماره مدل SM-A042F مشاهده شده و البته به غیر از این اطلاعات دیگری در مورد آن افشا نشده است.

پیش از این گوشی Galaxy A04e در پلتفرم بنچمارک گیک‌بنچ با شماره مدل SM-A042F مشاهده شده، اما نام آن Galaxy A04 Core عنوان شده است. با این حال انتظار داریم گوشی Galaxy A04e با تراشه Helio G35 شرکت مدیاتک وارد بازار شود.

در کنار این تراشه از پردازنده گرافیکی PowerVR Rogue GE8320 استفاده شده است. گوشی Galaxy A04e حداقل 3 مگابایت رم خواهد داشت و از اندروید 12 در بخش نرم‌افزاری آن استفاده شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم