آخرین خبر/ Insect Invaders: Space Shooter – حشرات مهاجم: نبرد فضایی بازی ساده اما مهیج و سرگرم کننده ای در سبک اکشن از نوع بازی های آرکید موسوم به Space Shooter یا Galaxy Shooter است که به شکل کاملاً رایگان با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است. این بازی را استودیویی ویتنامی به نام Spirit Bomb – Arcade Shooting Games توسعه داده است. این استودیو پیش از این هم بازی های مشابهی دقیقاً در همین سبک منتشر کرده که Atlantis Invaders و Sky Champ: Monster Attack از جمله آنها هستند. با سبکی مشابه از این بازی ها، عنوان Insect Invaders: Space Shooter نیز با ویژگی هایی نزدیک به آنها طراحی شده است. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که به طور کلی این نوع بازی ها استانداردهای یکسانی را دنبال می کنند و دلیل شباهت زیاد این نوع بازی ها به خاطر همین استانداردهای محدودشان است.

Insect Invaders: Space Shooter درست مثل عنوانی که دارد یک اسپیس شوتر آرکید با اقتباس از بازی های رتروی دهه 80 و 90 میلادی است که روندی تکراری دارد. مثل تقریباً تمام بازی های هم رده و عرضه شده در همین سبک، بازی Insect Invaders: Space Shooter نیز یک داستان حماسی اما به شدت کلیشه ای دارد که در آن موجوداتی بیگانه که نژادی شبیه به حشرات غول پیکر دارند قصد نابود کردن کره زمین را دارند. شما به عنوان تنها امید بشریت به پا خواسته اید تا با این دشمنان خطرناک مقابله کنید و قبل از اینکه به زمین نزدیک شوند آنها را از بین ببرید. روند بازی عملاً کوچک ترین تفاوتی با دیگر بازی های انتشار یافته در سبک Galaxy Shooter ندارد. شما کنترل یک سفینه جنگی در فضا را بر عهده دارید و وظیفه اصلی شما صرفاً تکان دادن این سفینه مجهز به ابزارهای جنگی است. مهمترین کار شما فرار و جاخالی دادن از شلیک های دشمنان است. در مرحله دوم شما باید با مانور دادن به اطراف سعی کنید نیروهای دشمن را در تیررأس خود قرار دهید و با شلیک های خودکار به سمت آنها، سعی کنید در سریع ترین زمان آنها را نابود کنید. به جز نیروهای معمولی که ارتش بیگانگان را تشکیل می دهند، شما باید در انتهای بعضی از مراحل با رئیس های بزرگ و غول آسایی که خطرناک و سرسخت هستند به مبارزه بپردازید. در بازی Insect Invaders: Space Shooter شما قادر هستید تا سلاح های سنگین و قدرتمند زیادی را مورد استفاده قرار دهید. این بازی به جز بخش اصلی بخشی موسوم به Endless Time Attack نیز دارد که در آن شما می توانید اقدام به ثبت رکورد کنید. این قسمت از بازی به ادعای سازنده به بخش چندنفره (Multiplayer) مجهز شده است اما این بخش صرفاً رقابت شما با دیگر بازیکنان بر سر ثبت رکوردهای بهتر خواهد بود.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 75 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم