گیم فا/ بازی Sonic Frontiers بالاخره فرصتی را برای طرفداران این جوجه‌تیغی آبی محبوب فراهم کرد تا بتوانند فرنچایز مذکور را در قالب یک بازی جهان آزاد تجربه کنند.

این تغییری است که نحوۀ اعمال آن به ذائقۀ بسیاری خوش نیامده، اما همانند Sonic Adventures، اولین بازی سه‌بعدی از Sonic، اثر Sonic Frontiers نیز قرار است بنیانی برای عناوین آیندۀ این فرنچایز باشد.

سکان‌دار تیم توسعۀ Sonic در شرکت سگا (Sega)، آقای تاکاشی ایزوکا (Takashi Iizuka)، اخیراً در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرد و بازی Sonic Frontiers را «پایه و اساس» آیندۀ این فرنچایز خواهند.

«هدف ما در توسعۀ Sonic Frontiers، ساخت بازی‌ای بود که به پایه و اساس عناوین آیندۀ Sonic تبدیل شود. این رویکردی تازه برای مجموعۀ مذکور به حساب می‌آید، اما در این راه ریشه‌های Sonic را نیز فراموش نکرده‌ایم؛ چراکه هنوز باید احساس کنیم با یک بازی Sonic طرف هستیم.»
 
بازی Sonic Frontiers نتوانست آن‌طور که باید و شاید سطح توقعات طرفداران را برآورده کند، اما ایده‌های بسیاره تازه‌ای را به این مجموعه آورد.

تکرار دوبارۀ این ساختار جهان آزاد و تمرکز روی مواردی که نقاط قوت نسخۀ Frontiers محسوب می‌شوند، می‌تواند به ساخت بهترین عناوین سری Sonic منجر شود.

نظر شما در این باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم