آخرین خبر/ Search By Image Ad-Free یک اپلیکیشن جالب، جامع و محبوب در زمینه جستجو تصاویر و عکس ها از استودیوی برنامه سازی PALM TEAM است که تا به امروز حدود یک میلیون بار از گوگل پلی دریافت شده است.

مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که تصویری در گالری‌تان داشته اید و نمی دانستید اسم آن چیست و یا دوست داشتید اطلاعاتی از آنها را بدانید و یا تصاویر مشابه‌اش را ببینید؛ اپلیکیشن Search By Image کمک می‌کند تا به روش‌های مختلف عکس دلخواهتان را وارد کرده و پس از آن تمام عکس‌های مشابه را در موتورهای جستجوگر گوگل، Tineye و Yandex مشاهده کنید و در صورت تمایل آنها را دانلود بفرمایید. از موارد استفاده اپلیکیشن Search By Image می‌توان به مواردی چون پیدا کردن تصاویر مشابه عکس دلخواه شما، کشف اصلی یا تقلبی بودن عکس دلخواه، کشف اصلی و یا دست کاری شده یک تصویر، کشف قدیمی و یا جدید بودن یک تصویر وب، جستجوی قسمتی از یک عکس برای پی‌بردن به اطلاعات آن و … اشاره کرد! ابزارهای کاربردی فیلتر و یا چرخش و دیگر موارد نیز در این برنامه وجود دارد که به کار شما خواهند امد!

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.2 و بالاتر
حجم: 5 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم