گیم فا/ بازی شوتر سوم شخص Remnant 2 شامل ویژگی ایجاد جهان‌های پویا، یک سیستم Archetype جدید منعطف‌تر و موارد دیگر خواهد بود.

گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) تأیید کرده است که بازی Remnant 2، دنبالۀ Remnant: From the Ashes، در سال 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی که توسط شرکت گیرباکس (Gearbox) انتشار خواهد یافت، شامل ویژگی ایجاد جهان‌های پویا، خطوط داستانی چندشاخه و حالت‌های تک نفره و کو-آپ چندنفره خواهد بود.

زمانی که بازیکن یک بازی جدید را آغاز می‌کند، وارد دنیایی با مکان‌های فراوان می‌شود که با دشمنان، NPCها، باس‌ها و سلاح‌های مختلف پر شده است. همۀ این‌ها به صورت پویا ساخته و از آن جهت که «المان‌های بازی با جهان و روایت آن در هم تنیده شده‌اند، تجربه‌ای یونیک را منتقل خواهد کرد.» چندین داستان متفاوت در هر دنیا وجود دارد که شما را مجاب می‌کند تا دوباره به هرکدام از آن‌ها سر بزنید.

سیستم Archetype بازی به‌روزآوری شده است و ظاهراً انعطاف بیشتری در سبک بازیکن ایجاد می‌کند. شما می‌توانید Archetypeهای متفاوتی را آزاد کنید و توسعه دهید که قدرت‌ها و قابلیت‌های متفاوتی را به همراه خواهند داشت. با این همه، زیست‌بوم‌های بیشتری را کندوکاو خواهید کرد، با دشمنان مهیب متفاوتی روبرو خواهید شد، سلاح‌ها را ارتقا خواهید داد و موارد دیگر.

نظر شما دربارۀ این بازی چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم