گیم فا/ در صورت استقبال بالای بازیکنان از بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin، این احتمال وجود دارد که اسکوئر انیکس به ساخت دنباله‌ی آن چراغ سبز نشان دهد.

شاید بازی فرعی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin نتوانسته باشد موفقیت‌های بسیار بزرگی از نظر تجاری و بازخورد منتقدان برای شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به ارمغان آورد اما تاکنون بازیکنان زیادی از تجربه‌ی این بازی اکشن، نقش‌آفرینی و سولزلایک لذت برده‌اند. در حال حاضر اسکوئر انیکس سومین و آخرین بسته الحاقی این بازی تحت عنوان Different Future را در اختیار بازیکنان قرار داده است. حال طرفداران می‌خواهند بدانند آینده‌ی این بازی چه خواهد بود و آیا نسخه‌ی دیگری از آن ساخته خواهد شد؟

به گزارش وب‌سایت نویزی پیکس (Noisy Pixel)، تتسویا نامورا، تهیه‌کننده‌ی بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin، در جریان رویداد زنده‌ی اخیر که به مناسبت عرضه‌ی بسته الحاقی Different Future برگزار شد، از طرفداران بابت حمایتشان از این نسخه‌ی فرعی تشکر کرد و به تمایل بسیاری از آن‌ها نسبت به ساخته یک دنباله‌ اشاره نمود.

به گفته‌ی نامورا، اگر حمایت و تقاضای کافی از سوی طرفداران وجود داشته باشد، اسکوئر انیکس ممکن است در نهایت به ساخت دنباله‌ی Stranger of Paradise چراغ سبز نشان دهد.

نامورا در این باره گفت: «زمانی که بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin برای اولین بار منتشر شد، انتقادات منفی زیادی به خصوص در مورد بخش آنلاین آن وجود داشت. با این حال، خوشحالم که بگویم همه کسانی که این رویداد زنده را تماشا می‌کنند، به جک و دوستانش بسیار علاقه دارند. این علاقه تا حدی است که برخی از طرفداران می‌خواهند دنباله‌ی آن را ببینند.

اگر می‌خواهید این اتفاق بیفتد و به توسعه‌ی دنباله‌ی این بازی کمک کنید، هر نفر از بینندگان این مراسم می‌تواند خبر آن را با 10 نفر دیگر در میان بگذارد. اگر خبر کامل شدن بسته‌های الحاقی بازی دهان به دهان منتقل شود و ثابت کند که اخبار این عنوان در بین بازیکنان طنین‌انداز شده است، احتمالا فرصت دیگری فرا برسد که بتوانیم دوباره با هم ملاقات کنیم. من شخصا دوست دارم دوباره با Kumabe-san از کوئی تکو (Koei Tecmo) کار کنم.»

هنوز مشخص نمی‌شود که بازی Stranger of Paradise بتواند به اندازه‌ای فروش داشته باشد تا اسکوئر انیکس به ساخت دنباله‌ی آن رای موافق دهد اما علاقه‌ی تیم سازنده به ساخت دنباله‌ی احتمالی می‌تواند یک چشم‌انداز جذاب برای طرفداران باشد. بدون شک بازی Stranger of Paradise فضای زیادی برای پیشرفت به خصوص در مکانیسم‌های مبارزه دارد و می‌تواند با اضافه شدن محتوای جدید به محبوبیت بیشتری نزد بازیکنان برسد.

گفتنی است که بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin هم‌اکنون روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم