گیم فا/ باجود فاصله‌ی چند روزه تا تاریخ انتشار رسمی Hogwarts Legacy، این عنوان موفق شد تا رکورد بیشترین بازدید از یک بازی ویدیویی تک‌نفره در توییچ را بزند.
     
بازی به‌ شدت مورد انتظار استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software)، در حالی موفق به جذب 1.3 میلیون بیننده در پلتفرم توییچ شد که در حال حاضر تنها کسانی امکان انجام این بازی را دارند که نسخه‌ی Deluxe Edition آن را خریداری کرده‌اند. پیش از Hogwarts Legacy، رکورد بیشترین بازدید از یک بازی ویدیویی تک‌نفره در پلتفرم توییچ، متعلق به Cyperpunk 2077 با 1.14 میلیون بیننده در سال 2020 بود.

البته تعداد قابل‌توجهی از بازدیدکنندگان Hogwarts Legacy که موجب دستیابی به این رکورد شده‌اند، به‌ لطف کمپین Twitch Drops جذب شده‌اند که افراد با شرکت در آن می‌توانستند پنج آیتم متفاوت درون بازی را به‌دست آورند. با وجود اینکه Hogwarts Legacy فرصت این را دارد که رکورد خود را افزایش دهد اما راه بسیار طولانی برای تبدیل شدن به پربیننده‌ترین بازی ویدیویی تاریخ در پلتفرم توییچ را مقابل خود می‌بیند. دو عنوان League of Legends با 3.11 میلیون و Fortnite با 2.28 میلیون بیننده‌، رقبای دست‌نیافتنی این بازی هستند.

گفتنی است که Hogwarts Legacy در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ (۱۰ فوریه ۲۰۲۳ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. نسخه‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان این بازی در روز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ (۴ آپریل ۲۰۲۳) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن نیز در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۲ (۲۵ جولای ۲۰۲۵) قابل‌بازی خواهند بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم