گیم فا/ در جریان رویداد Future Games Show بهاره، استودیوی The Astronauts تریلر جدیدی از بازی تیراندازی Witchfire منتشر کرد که جادوها و طلسم‌های اصلی را نشان می‌دهد.

استودیوی The Astronauts جزئیات و تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Witchfire را در رویداد Future Games Show Spring به اشتراک گذاشت که در همین خبر قابل مشاهده و دریافت است و برخلاف تصور هواداران، این جزئیات جدید شامل زمان دقیق انتشار بازی به صورت دسترسی زودهنگام نیست و در عوض اطلاعاتی در مورد جادوها و چهار عنصر اصلی طلسم‌های بازی را به همراه دارد.

در همین راستا کارول کروک (Karol Krok)، طراح بازی Witchfire، توضیح داد که جادوهای این عنوان به دو دسته‌ی Light و Heavy تقسیم می‌شوند. استفاده از جادوهای دسته‌ی Light یا سبک به انرژی کمتری نیاز دارد و به همان نسبت آسیب کمتری به دشمنان وارد می‌کند. علاوه بر این، طلسم‌های بازی از چهار عنصر اصلی آب، هوا، زمین و آتش منشا می‌گیرند و هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی خواهند داشت. بازیکنان با استفاده از طلسم‌های آتشین می‌توانند به دشمنان آسیب بیشتری بزنند. در همین حال طلسم‌های هوا امکان آسیب زدن به زنجیره‌ای از دشمنان با نیروی رعد را فراهم می‌آورند.

بازیکنان می‌توانند طلسم‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنند و از آن‌ها برای حمله‌های سنیگن‌تر بهره ببرند؛ برای مثال ضربه زدن به دشمنان با طلسم آتش و استفاده از طلسم هوا پس از آن باعث خواهد شد تا آتش به صورت گسترده‌تر روی دشمنان تاثیر بگذارد. از دیگر طلسم‌های بازی Witchfire می‌توان به Cursed Phantom Bell اشاره کرد که به صدا درآمدن آن باعث گیجی دشمنان خواهد شد.

گفتنی است که بازی Witchfire در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است و روی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) عرضه خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم