گیم فا/ استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames)، توسعه‌دهنده فرانچایز Wolfenstein، آگهی شغلی جدیدی منتشر کرده است که به ساخت یک بازی اول شخص جدید اشاره دارد.

در حال حاضر نزدیک به ۶ سال از عرضه Wolfenstein 2: The New Colossus و ۴ سال از انتشار دنباله فرعی آن یعنی Wolfenstein: Youngblood می‌گذرد و به نظر می‌رسد این زمان برای طرفداران سری تیراندازی اول شخص Wolfenstein طولانی باشد. با توجه به اینکه استودیوی ماشین‌گیمز در حال توسعه بازی Indiana Jones است، بسیاری از طرفداران تمایل دارند در مورد برنامه این شرکت برای ساخت نسخه جدید Wolfenstein اطلاعات جدیدی کسب کنند.

امروزه استودیوهای AAA زیادی هستند که به طور همزمان روی چند پروژه کار می‌کنند و به نظر می‌رسد ماشین‌گیمز نیز به جمع آن‌ها پیوسته باشد. این استودیو اخیرا یک آگهی شغلی برای جذب یک انیمیشن‌ساز ارشد منتشر کرد که در توضیحات آن به توسعه یک بازی اول شخص جدید اشاره شده است.

در بخش توضیحات این آگهی بیان می‌شود که مهندس انیمیشن متقاضی باید علاقه زیادی به ساخت بازی‌های ویدیویی و به‌ویژه بازی‌های تماما اول شخص داشته باشد. همچنین ماشین‌گیمز در ادامه نوشت که این فرد باید به خوبی فرانچایزهای این استودیو را بشناسد. علاوه بر این، آگهی کاملا روشن می‌کند که به یک پروژه AAA مرتبط است.

با اینکه آگهی شغلی مذکور به هیچ بازی مشخصی اشاره ندارد اما طبیعی است که تصور طرفداران به سمت نسخه جدید Wolfenstein برود. شرکت بتسدا (Bethesda) چندین بار در سال‌های گذشته به طرفداران این سری اطمینان داده است که آینده‌ای تضمین شده در انتظار فرنچایز Wolfenstein خواهد بود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم