گیم فا/ طبق شایعات اخیراً منتشر شده، Phantom Liberty به عنوان تنها بسته گسترش‌دهنده عنوان Cyberpunk 2077، تقریباً تا دو ماه دیگر به بازی اضافه خواهد شد.

اوایل روز جاری، کانال یوتوب Tyler McVicker که معمولا برای لیک اخبار شرکت ولو (Valve) شناخته می‌شود، گزارش داد که بسته الحاقی Phantom Liberty در تاریخی نامشخص از ماه آگوست برای Cyberpunk 2077 منتشر خواهد شد. از آن‌جایی که این کانال قبلاً به درستی به نمایش این بسته الحاقی در رویداد The Game Awards 2022 اشاره کرده بود، می‌توان به گفته‌های او با دید مطمئن‌تری نگاه کرد.

CD Projekt Red از زمان رونمایی از Phantom Liberty، بسیار کم به آن پرداخته است و به همین خاطر، اطلاعات چندانی از تنها بسته الحاقی عنوان جهان باز و نقش‌آفرینیِ Cyberpunk 2077 در دسترس نیست. تا این لحظه، می‌دانیم وقایع Phantom Liberty که بزرگ‌ترین بسته الحاقی تاریخ این استودیو محسوب می‌شود، در ناحیه‌ای در نایت سیتی به نام Godtown اتفاق میفتد و شخصیتی جدید به نام Reed را معرفی می‌کند؛ کاراکتری که توسط ادریس البا (Idris Elba)، هنرپیشه شناخته‌شده انگلیسی، صداپیشگی شده است.

گفتنی است که عنوان Cyberpunk 2077 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و Phantom Liberty نیز تنها روی کنسول‌های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد. طبق اعلام رسمی، قرار است در رویداد Summer Game Fest 2023، اطلاعات بیشتری از این بسته الحاقی دریافت کنیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم