گیم فا/ استودیوی فری رنج گیمز (Free Range Games) تریلر جدیدی از بازی The Lord of the Rings: Return to Moria را با هواداران به اشتراک گذاشت.
 
استودیوی توسعه‌دهنده فری رنج گیمز و شرکت ناشر نورث بیچ گیمز (North Beach Games) تریلر جدیدی از بازی ساخت و ساز، کوآپ و بقای The Lord of the Rings: Return to Moria منتشر کردند. در ادامه این استودیو اعلام نمود که قصد دارد این بازی را در پاییز ۲۰۲۳ روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه کند.

تریلر جدید بازی The Lord of the Rings: Return to Moria بخش‌های مختصری از گیم‌پلی را به نمایش می‌گذارد تا بازیکنان بیشتر با مکانیسم‌هایی که باید از آن انتظار داشته باشند، آشنا شوند. همچنین در این تریلر می‌توانیم دورف‌هایی را ببینیم که در حال حفاری معادن Moria هستند.

بازیکنان در The Lord of the Rings: Return to Moria باید در سرزمین Moria به کاوش برای پیدا کردن منابع مختلف بپردازند تا بتوانند انواع سازه و تجهیزات جدید را تولید کنند. متناسب با پیشرفت در گذر زمان، قابلیت ساخت سلاح و تجهیزات قدرتمندتری فعال خواهند شد. علاوه بر این، بازی دارای سیستم ساخت و ساز منحصر به فرد دورفی است تا بازیکنان بتوانند جوامع منحصر به فرد خود در سرزمین میانه را شکل دهند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم