آی تی رسان/ سامسونگ قصد دارد تا اواخر امسال از نسخه‌های فن ادیشن برخی از دستگاه‌های خود رونمایی کند. برای مثال، محصولاتی همچون گلکسی S23 FE، گلکسی تب S9 FE و تب S9 FE پلاس و گلکسی بادز FE وجود دارند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند ولی به نظر می‌رسد که به زودی وارد بازار شوند.

حالا دیروز تیزری از سامسونگ گلکسی S23 FE به صورت رسمی منتشر شد که معماری عمودی سه دوربین را با متن “The New Epic” در کنار نشان می‌دهد. بنابراین می‌توان گفت که این دستگاه با دوربین‌های ارتقا یافته‌ای به بازار عرضه می‌شود.

در اطلاعاتی که تاکنون در وب سایت سامسونگ آرژانتین منتشر شده، تاریخ دقیق عرضه این محصول مشخص شد؛ بنابراین باید 4 اکتبر منتظر عرضه سامسونگ گلکسی S23 FE باشیم.

بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، گلکسی S23 FE در ابعاد 158 در 76.5 در 8.2 میلی‌متر ساخته شده است و وزن 210 گرمی خواهد داشت. پس در مقایسه با گلکسی S23 پلاس 14 گرم سنگبن‌تر است.

این گوشی از تراشه‌های اگزینوس 2200 و اسنپدراگون 8 نسل 1 استفاده می‌کند که در سال گذشته در سری سامسونگ گلکسی S22 نیز به کار رفته بود.

به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد از عملکرد پیشرفته و بهینه‌شده‌ای در گلکسی S23 FE استفاده کند، زیرا بنچمارک‌ها نشان می‌دهند که این محصول با وجود استفاده از تراشه اگزینوس، عملکرد سریع‌تری نسبت به گلکسی S22 دارد! اما در هر صورت ممکن است این تصمیم بسیاری از مشتریان را ناامید کند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم