فارس/ سخنگوي نيروهاي مسلح يمن اعلام کرد که برخي مواضع نظامي و حياتي در عمق خاک متجاوزان رصد شده‌ است و در آينده هدف قرار خواهد گرفت.

«يحيي سريع» سخنگوي نيروهاي مسلح يمن،‌ امروز (پنجشنبه)، پس از اعلام خبر هدف قرار دادن يک هدف مهم در پايتخت عربستان سعودي، در گفت‌و‌گو با شبکه «الميادين» از رصد مواضعي حياتي در عمق خاک سعودي خبر داد.
طبق اين گزارش، يحيي سريع در اين خصوص گفت:‌ «پايتخت دشمن سعودي با چند پهپاد و يک موشک بالستيک از نوع "ذوالفقار" هدف گرفته شد».
يحيي سريع ساعاتي قبل در حساب کاربري خود در توئيتر اعلام کرده بود که ارتش اين کشور با موشک‌ «ذوالفقار» (از موشک‌هاي بالستيک دوربرد و زمين به زمين) و چهار پهپاد نوع «صماد ۳» پايتخت عربستان سعودي را هدف قرار داده است.
سريع در ادامه گفت:‌ «پيشتر به نيروهاي دشمن درباره ادامه تجاوز هشدار داده بوديم. ما اکنون پايتخت دشمن سعودي را هدف قرار مي‌دهيم».
يحيي سريع ادامه با بيان اينکه «در زمان مناسب» از موضع هدف گرفته شده در رياض پرده برداري خواهد کرد، گفت: «چند موضع نظامي بزرگ و حياتي در عمق خاک متجاوزان رصد شده که نيروهاي مسلح آن را هدف قرار خواهند داد».
اين خبر در حالي اعلام مي‌شود که رسانه‌هاي سعودي هيچ گزارشي درباره هدف گرفته شدن رياض منتشر نکرده‌اند، و تا به اين لحظه، سکوت اختيار کرده‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar