مهر/ اردوغان بدون اشاره به ادامه اشغال خاک سوریه از سوی نظامیان آنکارا، ارتش دمشق را به استفاده از سلاح های سنگین تهدید کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه امروز پنجشنبه در سخنانی به سوریه هشدار داد که ممکن است تسلیحات سنگینی را علیه ارتش سوریه استفاده کند.
رئیس جمهور ترکیه بدون اشاره به ادامه اشغال خاک سوریه از سوی نظامیان آنکارا در این باره گفت: عملیات های ما در سوریه بدون هیچ نرمشی ادامه خواهند یافت!
رجب طیب اردوغان حین بازگشت از سفر آفریقایی خود در هواپیما به خبرنگاران در این خصوص مدعی شد: در حال حاضر عملیات های (ارتش) ما در نقاط مهم منطقه ادامه دارد. در این راه، هیچگونه نرمشی نخواهیم داشت.
وی در ادامه ادعا کرد: به این فرایند در سوریه ادامه می دهیم. من در حال حاضر نمی دانم که (دولت) سوریه چه موضعی را اتخاذ خواهد کرد؛ اما آنکارا هر کاری لازم باشد مخصوصاً در ادلب انجام خواهد داد. ما با سلاح های سنگین مان پاسخ خواهیم داد.
گفتنی است که ترکیه نه تنها با ارتش دولت قانونی و منتخب سوریه در مبارزه با تروریست های چندملیتی کمکی نکرده است؛ بلکه در دفاع از آنان بر خلاف قوانین بین المللی خاک یک کشور مستقل را نیز اشغال و به تروریست ها در ادلب کمک می کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar