مهر/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خطاب به کابینه این رژیم در خصوص وخامت اوضاع ارتش هشدار داد.

به گزارش  المیادین، رسانه‌های عبری زبان روز جمعه گزارش دادند که «یوآف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی یک پیام هشدار آمیز خطاب به کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم ارسال کرده است.

بر اساس این گزارش، گالانت هشدار داده است که ارتش رژیم صهیونیستی در سایه این اصلاحات قضائی به سمت پرتگاه خطرناکی رانده می‌شود.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که قرار است گالانت سخنان خود را طی روزهای آتی به صورت علنی مطرح کند.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، گالانت در نظر داشته که پنج‌شنبه شب با صدور بیانیه‌ای از نتانیاهو بخواهد برای جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از اصلاحات قضائی، روند تصویب این قوانین را متوقف کند اما بنیامین نتانیاهو با احضار گالانت و انجام مذاکره یک‌ساعته با او، وی را از این کار برحذر داشت.

در ادامه اعتراض‌های گسترده در فلسطین اشغالی علیه «اصلاحات قضائی» کابینه بنیامین نتانیاهو، که معترضان آن را «کودتای قضائی نتانیاهو» می‌نامند، بخش دیگری از نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی دست به اعتراض زدند.

روز جمعه، شبکه الجزیره به نقل از رسانه‌های اسرائیلی اعلام کرد افسران و نظامیان «واحد ۸۲۰۰» ارتش رژیم صهیونیستی با امضا طوماری اعلام کردند که دیگر در محل خدمت حاضر نخواهند شد.

واحد ۸۲۰۰، یکی از واحدهای اطلاعاتی ارتش رژیم صهیونیستی است و در اصل زیر مجموعه امان (سازمان اطلاعات نظامی اسرائیل) است.وظایف اصلی این واحد، جمع‌آوری اطلاعات سیگنالی، شنود، دفاع سایبری، طراحی نرم‌افزار و جمع‌آوری اطلاعات از فضای مجازی است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar