ایرنا/ رسانه های صهیونیستی از افزایش اعتراضات در سرزمین های اشغالی و لغو سخنرانی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم خبر می دهند.

به گزارش المیادین، تظاهرات علیه کابینه بنیامین نتانیاهو در سرزمین های اشغالی درحال گسترش است و بخش های خصوصی و عمومی این رژیم به اعتراضات علیه قانون اصلاحات قضایی پیوسته اند.
گفته می شود که تعداد معترضین در مقابل کنست رژیم صهیونیستی به بیش از ۹۰ هزار نفر می رسد.
منابع خبری اعلام کردند که در جریان اعتراضات یک خودروی صهیونیستی تلاش کرده است که معترضین در تل آویو را زیر بگیرد.
منابع صهیونیستی همزمان اعلام کردند که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اکنون با ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی این رژیم نشست برگزار کرده است.
همچنین یائیر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی خطاب به معترضین گفت که افراط گرایان و تندروهای کابینه نتانیاهو به حضور شما اهمیت نمی دهند.
وی گفت که از تظاهرات دست برنمی داریم مگر اینکه برای رژیم صهیونیستی یک قانون ایجاد شود.

همزمان گزارش ها حاکی از آن است که اتحادیه صهیونیست های خارج از سرزمین های اشغالی از کارمندان سفارتخانه های رژیم صهیونیستی در سرتا سر جهان خواستند که به اعتصابات بپیوندند.
همچنین رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که نتانیاهو سخنرانی خود درخصوص اصلاحات قضایی را به زمان دیگری موکول کرده است.
امروز (دوشنبه)موج گسترده ای از اعتصابات در میان دستگاه های خدمات رسان به صهیونیست ها، در سرزمین های اشغالی آغاز شد به طوری که زندگی را در این مناطق مختل کرد.
از صبح امروز فرودگاه ها، بنادر، شرکت های هواپیمایی، شرکت برق، دانشگاه ها، سینماها، هتل ها و فروشگاه های بزرگ به جمع این اعتصابات پیوسته اند.

با اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی «العال» و کارکنان فرودگاه، پروازهای خارجی فرودگاه «بن گورین» به طور کامل متوقف شد و ۷۳ هزار مسافر با احتمال لغو سفر رو به رو هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar