ایرنا/ منابع خبری بامداد شنبه گزارش دادند، نیروهای مقاومت فلسطین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ عملیات علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، مرکز آمار و اطلاعات فلسطین موسوم به «معطی» اعلام کرد، نیروهای مقاومت فلسطین در کرانه باختری ۲۶ عملیات از جمله ۶ عملیات تیراندازی علیه صهیونیست‌ها انجام دادند.
بر اساس این گزارش، نیروهای مقاومت فلسطین با شلیک گلوله و پرتاب بسته‌های انفجاری به سمت نظامیان صهیونیستی با آنها در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی مقابله کردند.
این گزارش می‌افزاید، عملیات نیروهای مقاومت در قدس، نابلس، طولکرم، أریحا، رام الله و الخلیل روی داده است و نیروهای مقاومت با حملات صهیونیست‌ها مقابله کردند.
شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar